Wpis z mikrobloga

@piechurek9 spoko, przeżyły noc, mają obok kartonik z kocykiem, może kocia mama się zdecyduje przenieść ( ͡º ͜ʖ͡º) W poniedziałek trzeba będzie zabrać je do garażu, bo ma lać w nocy. Później sterylizacja mamy i szukanie nowych rodzin dla kociąt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Poemat: Ten kokpit był już w poprzedniej generacji.

W GCN pokazali kilka fajnych szczegółów: nowy zacisk sztycy, uszczelnione łożyska sterów z nierdzewki, gumki na widelcu żeby się nie rysował po opieraniu bez koła.
jackill - @Poemat: Ten kokpit był już w poprzedniej generacji.

W GCN pokazali kilka ...
  • Odpowiedz
Ten kokpit był już w poprzedniej generacji.


@jackill: Tak, ale inny, teraz jest "nowszy" ;)

A new aero cockpit is one of the headline additions

The Classic Drop sports the tried and tested 130mm deep drop found on the CP0018 aero cockpit found on the previous generation Aeroad CF SLX and CFR models. The Aero Drops lean into the inward-pointing lever trend that riders are adopting to maximise
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: Dowiem się za pare dni.

Miałem brać tego czarnego z ultegra i kołami mavica, ale nie chciało mi się czekać do października - po drugie stożek 65mm to przesada, więc wziąłem ten, choć kolor mi średnio leży, ale oglądam coraz więcej zdjęć na żywo i troche lepiej wygląda niż na tych zdjęciach od Canyona.

Jak mi się nie spodoba to najwyżej zwróce, bo zamówienie na czarnego w poprzedniej budzie
AVOIDME - @okretowy_sanitariat: Dowiem się za pare dni. 

Miałem brać tego czarnego z...

źródło: chrome_B5Qeezw8yV

Pobierz
  • Odpowiedz