Wpis z mikrobloga

Cześć,
Szukam auta do 150k brutto, musi to być auto niemieckie, automat i w kombi. Co myślicie o astrze L 130km w dieslu? Nie jeździłem tym autem, nie wiem jak działa automat, będę chciał się umówić na jazdę ptobna. Za 150k będzie dużo lepiej wyposażona niż jakaś octavia. Myślałem o formentorze, ale średnio mi pasuje gabaryt (mały bagażnik) i ma słabe opinie ze względu na wyciszenie.

Auto kupuje mi firma, która ma wytyczne co do pochodzenia auta.

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/07dF8m-B2uB-B7AmkC9JTFWc4Cm63gArBWIfji1VGgsJhhSGWW45GfyPCP-kDMxKC1iQItVhz2okyUzrF8larNCe5uEvGq-UDORXk8aHoX_5z2wYqA

#motoryzacja #samochody
BardzoWyimaginowanyNick - Cześć, 
Szukam auta do 150k brutto, musi to być auto niemie...

źródło: 07dF8m-B2uB-B7AmkC9JTFWc4Cm63gArBWIfji1VGgsJhhSGWW45GfyPCP-kDMxKC1iQItVhz2okyUzrF8larNCe5uEvGq-UDORXk8aHoX_5z2wYqA

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BardzoWyimaginowanyNick: Generalnie Opel Astra tej obecnie najnowszej generacje poza kilkoma pierdołami takimi jak fizyczne przyciski do klimatyzacji z tego co pamiętam jest autem bliźniaczym wręcz do modelu Peugeota odpowiadającego gabarytom astry, więc może siłą rzeczy również tam szukaj. Ewentualnie za 150k około bodajże możesz jeszcze kupić odpowiednik Corolli w kombi ze znaczkiem suzuki który możesz mieć chyba nawet w hybrydzie z LPG, policja teraz takie zaczęła kupować.
  • Odpowiedz
Jestem Skodziarzem więc u mnie:

Octavia >>>> Astra.


@T3sla: Nie ma się co śmiać, Skoda zwłaszcza obecnie robi relatywnie dobre auta a ta różnica między innymi z tego samego konceru bardzo mocno się zaciera.
  • Odpowiedz
@BardzoWyimaginowanyNick: ziomek, astra l to peżot 308.

W dodatku peżot ma lepszej jakości materiały w środku, bo sam w koncernie stellantis jest wyżej pozycjonowany od opla który jest fransuki od kilku lat ;)

Zobacz sobie Suzuki Swace kombi
  • Odpowiedz
@BardzoWyimaginowanyNick: Astry mają dużo problemów. Mamy kilka w firmie i to jest dramat. Z resztą większość samochodów europejskich robionych od 2019-2020 roku ma dużo problemów. Nie rozważałeś jakiegoś Koreańczyka albo Japończyka? A jak koniecznie coś europejskiego to pewnie poszedłbym w VW.
  • Odpowiedz
@Djelon: nie, firma, firma w której pracuję jest niemiecka, Niemcy są lojalni wobec siebie i nie pozwalają kupić nie niemieckiego samochodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W 2021r. Jeździłem 3 miesiace nowa corolla i wyobraz sobie, ze nie miala domykania szyb z pilota, co mialem juz w golfie 4, niesamowite, moze wyższe modele mają takie "bajery", nie wiem.
  • Odpowiedz