Wpis z mikrobloga

Może niech Słowacy sobie sprowadzą ropę statkami
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie śmieszne to jest jak dostali w mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy Słowacja i Węgry blokują pomoc Ukrainie to jest ok ale jak Ukraina robi co może to POMUSZ

Słowacja nie będzie "zakładnikiem" stosunków ukraińsko-rosyjskich — powiedział premier Robert Fico swojemu ukraińskiemu odpowiednikowi w sobotniej rozmowie telefonicznej. Kijów rozszerzył sankcje wobec rosyjskiego Łukoilu, co doprowadziło do wstrzymania dostaw do Bratysławy. Słowacja i Węgry oświadczyły w tym tygodniu, że przestały otrzymywać ropę od kluczowego dostawcy — rosyjskiego Łukoilu po tym, jak Ukraina nałożyła w zeszłym miesiącu zakaz tranzytu ropy od rosyjskiego giganta przez swoje terytorium.


#slowacja #wegry #ukraina #bekazpodludzi #bekazprawakow #rosja #wojna #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesiok: Tak bywa jak nie wpadniesz na pomysla ze nie jestes pepkiem swiata :D
Paru innym tez by sie przydala taka nauczka ale niestety sa zbyt ustawieni.
Ale wegry i slowacja? Serio? :DDD
  • Odpowiedz
  • 263
@Grzesiok: to jest trochę jak z konfiarzami, póki oni nie dostaną po mordzie sami gaśnicą to jest huhuhuhhu "dużo ludziom się podobało"

Słowacja nie będzie "zakładnikiem" stosunków ukraińsko-rosyjskich — powiedział premier Robert Fico


Za dużo tych nieudanych zamachów, Słowacja przede wszystkim powinna nie dopuszczać ludzi do władzy którzy mordują dziennikarzy, zwłaszcza tych śledczych.
  • Odpowiedz
@Karton_bez_szkla: K...a z.j.e.bie zadałem ci normalnie pytanie gdzie cię opluwają?... umiesz czytoć? liczyłem na jakiś senswony argument a tu.... a tu wyzwiska od śmieci no to jak tak to...
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: kurka nie trzeba zakręcać bo rozwaliła go Świnka Peppa i Kicia Kocia - a te takie śmierdziele jak Słowacja i Węgry to w sam raz na takiego konusa ekonomicznego jak Ukraina do jazdy jak masełkiem po chlebku.
  • Odpowiedz
@Karton_bez_szkla: Mnie dodaj, ale nie płacz potem, że żaden lewak nie podejmuje tematu jak coś będziesz na wykopie skrzeczeć. Jak większość konfiarzy zamiast coś merytorycznie napisać (no z tego mieliście być #!$%@? znani), obronić swoje zdanie, to płaczesz tutaj.

Dawaj konkrety kto opluwa, co miałeś na myśli, może faktycznie wyjdzie, że masz rację.
  • Odpowiedz