Wpis z mikrobloga

Witam
Bardzo podobała mi się ankieta @evilmalina .
Obserwowałem, jak rośnie liczba osób głosujących na opcje drugą.
Na początku było to 80/20, aby w końcu dobić do 69/31 - najs!
38 osób uważa, że jestem jebnięty.
17 że mówię prawdę.
Jestem pod wrażeniem, myślałem, że znacznie mniej osób mi wierzy. W końcu moja historia jest niecodzienna.
Napawa mnie to nadzieją.
Za kilka dni może ktoś zapyta na mirko - gdzie jest ten @Zamordowany_przez_policje_pedau , vel Dominik Kwapisz z Piły.
Nie ma go, tak jak pisał - został zatrzymany przez policje i "umarło" mu się na dołku na niewydolność oddechową, a wtedy te 38 osób napisze, że przecież każdemu się zdarza LUB zmienią zdanie.
Moja rodzina raczej nie udzieli Wam żadnej informacji, ale wpis na stronie cmentarza komunalnego w Pile, gdzie zostałem pochowany powinien być. Pochowają mnie tam, gdzie leży mój ojciec.
Dzięki wielkie za przeprowadzenie tej ankiety dla @evilmalina i dla wszystkich biorących udział.

Link do ankiety evilmaliny
Zegar tyka. Po mojej śmierci pojawią się materiały w różnych miejscach o różnym czasie, na krótko bo policja (i moja rodzina też) będą robić wszystko, aby jak najszybciej zniknęły.
Natomiast ja ten ostatni czas będę próbował się cieszyć życiem takim jakie mam.
Moje życie...
To była niesamowita przygoda!
Jestem za nie bardzo wdzięczny.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #heheszki #przegryw #patologiazewsi #ankieta #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #neuropa #4konserwy #policja #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #samobojstwo #teczowepaski #nocnazmiana
Zamordowanyprzezpolicjepedau - Witam 
Bardzo podobała mi się ankieta @evilmalina .
Ob...

źródło: ankieta evilmalina 21 07 2024 2 00

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz