Wpis z mikrobloga

Przedstawiłem Wam ostatnio mojego kolegę i szefa chada Bernarda ( w tym wpisie: https://wykop.pl/wpis/77243295/czesc-widze-ze-wszystkie-pasty-o-chadach-pisza-prz ), który sikał Julce na twarz po tym jak zjadł szparagi po których #!$%@?ły mu szczyny, a ona się z tego powodu cieszyła. Ostatnio wydarzyła się kolejna ciekawa sytuacja ale tym razem dam Wam więcej kontekstu o co w ogóle chodzi w tych historiach i po co Wam je opowiadam.

Jestem Marcin, mam 33 lata i rok temu po wielu trudach dostałem awans w firmie w której jebię już od ponad 7 lat. Wcześniej wspomniany Bernard jest synem właściciela tej firmy, zasiada w zarządzie i formalnie jest moim szefem ale kumplujemy się bo współpracujemy ze sobą od dłuższego czasu. Bernard ma 28 lat, jest bardzo wysoki i dobrze zbudowany, ma gadane i skończył prywatną uczelnię w Londynie, którą zasponsorował mu Ojciec i aktualnie uczy się zarządzać firmą swojego starego. Bernard ma 140 metrowy apartament w Cosmopolitanie - luksusowym budynku mieszkalnym w centrum Warszawy, drogie fury i ogólnie w #!$%@? hajsu, gra w golfa, chodzi na modne imprezy, zna się z biznesową elitą i ma sporo znajomych z tego świata i od czasu do czasu zabiera mnie ze sobą w szczególności gdy spotkania mają charakter służbowy ale nie tylko.

Zakumplowaliśmy się trochę bardziej w ostatnim czasie i widzę z bliska jak wyglądają relacje damsko-męskie w przypadku kiedy ktoś jest serio #!$%@? Chadem. Pamiętam jakie miałem wyobrażenie o Chadach szczególnie takich którzy mają dużo kasy i powiem Wam, że rzeczywistość jest w #!$%@? mocniejsza niż myślałem. Wydawało mi się na przykład, że Julki od bogatych Chadów szybko oczekują jakiś gestów pieniężnych, np. jakiegoś prezentu, drogiej kolacji itd. i dopiero gdy tego typu gesty zostaną wykonane to Julka rozkłada swoje nogi. Jak to wygląda w rzeczywistości? Bernard wbija na imprezę, gada z jakąś Julką 9/10 przez 15 minut, stawia jej drinka za 20 zł, gadają potem godzinę, po czym Julka wsiada do ubera z Bernardem i jadą do niego na chatę. Więc to całe #!$%@? No-ONS brutalnie mówiąc jest skierowane tylko do zwykłych chłopaków. Wiadomo, że po Bernardzie też widać, że ma hajs i Julki na to lecą ale on nie musi prawie wcale wydawać pieniędzy i może szczać Julkom do mordy, a one jeszcze mu #!$%@? będą za to dziękować! #!$%@?ło mi to łeb na początku ale teraz rozumiem, że jak ziomek wygląda mega zajebiście, widać po nim że jest bogaty to naprawdę może z tymi Julkami robić wszystko na co ma ochotę.

Ostatnio była taka sytuacja, że Bernard spotykał się z jakąś Julką i powiedział jej, że będzie z nią utrzymywał dalej kontakt tylko i wyłącznie jeżeli przyprowadzi do łóżka jakąś swoją zajebistą koleżankę i wyraźnie zaznaczał, że musi być zajebista bo jak nie to nara. Potem razem siedzieli i oglądali jej Instagrama, a Bernard wybierał do których jej koleżanek ona ma zagadać żeby razem mogli zrobić trójkąt. Do trójkątu doszło po czym Bernard i tak oczywiście kopnął tą Julkę w dupę XD. Więc tego typu akcje są na porządku dziennym i musimy się wszyscy z tym pogodzić… Myślę, że mało ludzi ma szansę oglądać ten świat tak bardzo z bliska, więc będę Waszym agentem i postaram się zdawać raporty. Poniżej obrazek AI pokazujący sytuację Bernarda... pozdro

#pasta #chadowezycie #przegryw #p0lka #blackpill #spiritualchad
spiritualChad - Przedstawiłem Wam ostatnio mojego kolegę i szefa chada Bernarda ( w t...

źródło: chad with models

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach