Aktywne Wpisy

PociskV2 0
To był absolutny peak w temacie idealnego wnętrza dla daily. Nie powstało i nie powstanie nic lepszego.
#samochody #motoryzacja #bmw #bmwboners
#samochody #motoryzacja #bmw #bmwboners
źródło: P90190521_highRes_bmw-e90-07-2015
Pobierz
Ryksa +11
Fakt, że nie mam dzieci jest dla mnie tak zajebisty. W ogóle nie muszę się martwić, że planeta płonie i świat się zmienia. Dotyczy to tylko mnie i nikogo innego. O nic nie trzeba się martwić bo, w najgorszym przypadku się zabije i tyle ( ͡° ᴥ ͡°)





#bezpieczenstwo #komputery
mówisz, że wszystko od yubico to szajs, czy ogólnie takie klucze to szajs?
tak samo trzeba zrobić backup telefonu jak masz jakiś authenticator, dlatego myślałem, że takie klucze są spoko i że nie będę się musiał martwić o logowanie jak np. telefon się zepsuje albo będzie leżał tydzień w serwisie.
Na fony masz KeepassDroida, do przeglądarek (PC/laptop) masz KeepassXC dodatek, który łączy się z KeepassXC programem jak odblokujesz baze hasla, to wtedy mozesz automatycznie wypelniac pola logowania.
Mozna ustawic, ze odblokowanie trwa X minut czyli odblokowałes na 2 minuty i sam sie zablokuje. Ale baza jest u Ciebie, a nie gdzieś tam w USA i dojdzie do
ale ja mam długie i solidne hasła i używam menadżera haseł od dawna. takie klucze nie są po to, żeby zastąpić hasła, tylko jest to lepszy sposób na 2FA niż SMS albo szybszy niż przepisywanie 6 cyfrowego kodu (i odporny na phishing).