Wpis z mikrobloga

Mirki bardzo się stresuję... Od około 10 dni mam dziwny ból głowy, nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek coś takiego wcześniej miał. Zaczęło się z tego co pamiętam od tego, że w pracy na nocce lekko kaszlnąłem i zabolała mnie trochę głowa w jednym miejscu, po prawej stronie. Później jak się nachylałem nisko do przodu (np. podnieść coś z podłogi) to znowu to czułem. Nie silny ból ale taki dyskomfortowy. Początkowo nie zamartwiałem się tym jakoś bardzo, dosłownie parę dni przed pojawieniem się tego bólu zacząłem po przerwie chodzić na siłkę, wziąłem kreatynę - przez te dwa-trzy dni kontynuowałem. Ogólnie przy ćwiczeniach nic nie bolało, jedynie jak robiłem brzuchy na maszynie to czułem to.
Przestałem chodzić na siłkę, odstawiłem kreatynę, boje się tak jak jeszcze nigdy (od zawsze jestem hipochondrykiem). Mam wrażenie że od ostatniej niedzieli trochę się to nasiliło, w takim sensie że czasami poczuje ta prawą stronę głowy nawet gdy stoję i nie wykonuje nic, żadnego skłonu itp. czasami przy skłonie niby nie czuję nic, innym razem znowu czuje. Ale zazwyczaj gdy wzrasta ciśnienie w głowie (właśnie skłon, parcie na kiblu) to czuje ten ból w prawej stronie głowy.
Tak jak pisze, rzadko kiedy miewam bóle głowy, zazwyczaj ustępowały po śnie. Teraz to już 10 dni, dziwne że tak jakby w jednym miejscu, wziąłem przedwczoraj nawet Ketonal (mimo że to nie boli bardzo, miewałem znacznie silniejsze bóle głowy np. podczas przeziębień) bo tylko to miałem przeciwbólowego w domu - na parę godzin przeszło całkowicie. Wiem że muszę się zgłosić do lekarza i zrobię to, ale ja już wiem że to pewnie jakiś tak. Jeszcze nagle na każdym kroku jakaś informacja na temat raka mózgu, jak nie jakaś reporterka tvn której właśnie wycięli guza, to inne nowinki mi wpadają...
#zdrowie #medycyna #zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Zastanawiałem się czy to może od zęba, bo mam dziurę w górnej szóstce po prawej stronie. Ale to ząb, który był leczony kiedyś kanałowo, zresztą nigdy przy zębach nie bolała mnie w taki sposób głowa, ten ząb też nie czuje żeby bolał...
  • Odpowiedz
@ajag Zapisz się do neurologa ale w międzyczasie czasie poproś kogoś o pomoc i asekuracje i sam wykonaj kilka testów. Stan prosto wystaw ręce do przodu a następnie zamknij oczy i poczekaj chwile i zobacz czy Ci masz problemy z równowaga czy nie. Następnie możesz spróbować zrobić chód tandemowy z otwartymi i zamkniętymi oczami. Spróbuj też zamknąć oczy i dotknąć palcem wskazującym nos obiema dłońmi osóbki. Ważne aby robiąc testy z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Chittat właśnie nic takiego nie mam, testy z zamkniętymi oczami nawet raz na jakiś czas samo sobie robię, u mojej mamy parę lat temu zdiagnozowano SM i tak sobie coś jakiś czas sprawdzam bo wiem że ona nie potrafi tego zrobić. Rano nie, raczej przez cały dzień natężenie jest takie same, bez nudności i wymiotów, bez problemów ze wzrokiem.
  • Odpowiedz
@ajag To można zluzować majty :) Neurologa i tak odwiedzić koniecznie, niech zbada dokładniej wszystkie odruchy i zdecyduje co dalej.
  • Odpowiedz