Wpis z mikrobloga

mnie zastanawia skad jest taka nienawisc do crud? wszystko musi byc zapisane i odczytane

tylko w tej branzy sie z tym spotkalem
to tak jakby sie #!$%@? do lekarza ze CALE ZYCIE KLEPIE NIEMOWLAKI PO DUPIE JA #!$%@? XD SPROBOWALBY OPERACJI NA OTWARTYM SERCU XDD

ew do mehcnika #!$%@? KOLES CALE ZYCIE KLEPIE BLACHE BO GRAZYNA UDERZYLA W SLUPEK XDDD PITSTOP TO DOPIERO COS A NIE #!$%@?

hydraulik #!$%@? KOLES MONTUJE JEDNA RURKE I #!$%@? XDDD W KANALIZACJI SA LUDZIE CO OBLSUGUJA MILION RUR Z CISNIENIEM 500AMPER TO JEST CHYDRAOOLIK A NIE

doslownie - zrownanie z najwiekszym gownem a pozniej przyrownanie do top5 fachowcow na swiecie co cale zycie poswiecili

niektorzy sraja na to i robia od 8-16 i tyle - ponadto wiecej jest zwyklych zlecen (analogia do uderzenia autem w slupek) niz komibinowanie ze JAK WYCIAGNE CIEZSZY SILNIK I WLOZE LZEJSZY ALE SLABSZY TO OSIAGI SIE POPRAWIA O 0.0002137%

#programowanie #programista25k #pracbaza #zalesie #kiciochpyta #informatyka #korposwiat
#justjoinit #praca #pracawit #pracait #programowanie #ciekawostki #pytanie #programista15k
elozapiekanka - mnie zastanawia skad jest taka nienawisc do crud? wszystko musi byc z...

źródło: 1594290422561

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Krolik: Co konkretnie rozumiesz pod stwierdzeniem "klepią crudy"? Większość produkowanego softu ma za zadanie w jakiś sposób zapisac, odczytać albo przetworzyć dane. Ludzi, którzy w faangu klepią system z 1000 TPS też nazwiesz krudziarzami? Mimo, że taki load i wymagania pod względem ha i consistency to jest poziom trudności, którego 95% programistów na oczy nie zobaczy przez całą swoją kariere
  • Odpowiedz
@afuera: nie chodzi o sam fakt zapisu/odczytu danych, tylko o stopień trudności problemów oraz stopień wyrafinowania algorytmów i struktur danych użytych w tych systemach.
  • Odpowiedz