Wpis z mikrobloga

Iść na sor?
Dzis robilem porzadki w ogrodzie, stare konary przesuwalem , dzewka, drewko itp. duzo robali bylo.
Poszedlem do domu, wykapalem sie i tak dziwnie dretwieje mi to miejsce, delikatnie piecze xD

Generalnie cierpie na nerwie lękową, zwiazana ze stanem zdrowia i sobie wkrecilem ze mnie jakis pajak ukasil albo cos innego.

To bylo 3h temu. Zdjecie w komentarzu

Saturacja: 94
Tetno: 85 (w spoczynku)
#zdrowie #szpital #medycyna #ukaszenia #owady #pajaki #sor #lekarz
Milo900 - Iść na sor?
Dzis robilem porzadki w ogrodzie, stare konary przesuwalem , dz...

źródło: temp_file7652233859980855387

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Milo900 chlopie, wez się #!$%@? w garść, przetarles sobie noge o cos i chcesz na sor jechać. Tam ludzie mają poważniejsze problemy, idź spać
  • Odpowiedz
  • 0
@Momono ja Cie naprawde doskonale rozumiem i wiem co do mnie mowisz. Ale mając ta #!$%@?ą nerwicę lękową moj mozg inaczej dziala...
Oczywiscie chodze do lekarza, teraz tez ide o pewnie bede musial zmieni leki albo dawke :(
  • Odpowiedz
@Milo900: kolego starasz być spokojny czyli nie jesteś. Sam mam nerwicę lękową i też hipochondrie więc wiem jak to przesrane tak się lękać o zdrowie ale uwierz nam, będziesz żył. Zrób sobie herbatę czy tam melisę, postaw obok łóżka i dobranoc
  • Odpowiedz
@Milo900 jak masz zaburzenia lękowe, to się nie uspokajaj i nie szukaj diagnozy, tylko sobie zrób czarny scenariusz i powiedz „#!$%@? tam, najwyżej umrę”. Stosować za każdym razem, pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Milo900 to akurat mi bardzo doskwierało i się z tego „wyleczyłem”. Chociaż dalej jak się coś #!$%@? ze zdrowiem, to jest takie chwilowe porażenie, ale to chyba już taki uraz i pamięć mięśniowa XD
  • Odpowiedz