Wpis z mikrobloga

Złodziej pozostaje złodziejem. Ludzie się tylko przekonali do czego politykom służą immunitety. Nie wiem dlaczego PiS i Konfa tak się cieszy na wieść o wypuszczeniu Romanowskiego. Bo społeczeństwo które o tym wszystkim słucha i czyta zapewne tak się ucieszyło, że wypuszczono przestępcę bo ma immunitet, że ho ho. A z pewnością jeszcze bardziej się ucieszyli na widok politycznych degeneratów którzy go bronią. To ma zwiększyć bazę wyborców? No to byle tak dalej, nawet kibicuje!

Ps: Przy okazji widać co się stało z prokuraturą przez ostatnie 8 lat. Wyglada na sabotaż albo totalną niekompetencje. Nie wiem co gorsze. Rząd też poniósł klęske bo kompletnie nie dopilnował tematu.

#bekazpisu #pis #polityka #konfederacja
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nazywasz ich tak, bo masz klapki na oczach i po pisowsku łączysz kropki. Tak jak w tym wypadku, gdy dopieprzyłeś się do stacji informacyjnej, że podaje informacje ale kompletnie przeoczyłeś inną


Nie, ptysiu. Po prostu umiejętność, którą nabiera się w pierwszej klasie szkoły podstawowej, umiejętność czytania ze zrozumieniem, jest ci zupełnie obca. Nie wiem o co chodzi z tym łączeniem kropek. Wiem, że ty łączysz literki w wyrazy, wyrazy w zdania, ale kompletnie nie dociera do ciebie komunikat, który nadawca w nich zawarł. Strasznie smutne.

kłamiącą, że jest informacyjna a angażującą się politycznie.


To
eduardo-garcia - > Nazywasz ich tak, bo masz klapki na oczach i po pisowsku łączysz k...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia

b) argumentować swoje tezy


Poza tym nie wytlumaczyłeś się z ironii o przypadkowym przechodzeniu dziennikarzy TVN. To twoje kłamstwo, to kolejny przykład rzucania gównem na oślep.

Ja czytam ze zrozumieniem. I dokładnie wiem, co chciałeś przekazać. To ty gwałcisz logikę wykręcając się z tego, co stanowił twój przekaz. To klasyczne dla pisiorów.
janekplaskacz - @eduardo-garcia 
b) argumentować swoje tezy

Poza tym nie wytlumaczył...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-18_230851_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz