Wpis z mikrobloga

Złodziej pozostaje złodziejem. Ludzie się tylko przekonali do czego politykom służą immunitety. Nie wiem dlaczego PiS i Konfa tak się cieszy na wieść o wypuszczeniu Romanowskiego. Bo społeczeństwo które o tym wszystkim słucha i czyta zapewne tak się ucieszyło, że wypuszczono przestępcę bo ma immunitet, że ho ho. A z pewnością jeszcze bardziej się ucieszyli na widok politycznych degeneratów którzy go bronią. To ma zwiększyć bazę wyborców? No to byle tak dalej, nawet kibicuje!

Ps: Przy okazji widać co się stało z prokuraturą przez ostatnie 8 lat. Wyglada na sabotaż albo totalną niekompetencje. Nie wiem co gorsze. Rząd też poniósł klęske bo kompletnie nie dopilnował tematu.

#bekazpisu #pis #polityka #konfederacja
  • 38
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

funkcjonariuszami medialnymi z TVP i TVN


Typie, na miejscu jako pierwsza to była TV Republika. To ich typ pukał do drzwi i ich typ jako JEDYNY jest na materiale z wsadzania Romanowskiego do auta (gdzie zresztą dzielnie przeszkadzał jak mógł). Reszta mediów pokazuje materiały z późniejszych
  • Odpowiedz
No i odnośnie słowa "funkcjonariusze":


Ptysiu, możesz czarować rzeczywistość ile wlezie, ale Donald nie dołożył do bulwersujących 2mld zł na TVP, którymi się tak oburzaliście kolejnej dużej banieczki po nic.

Medialne ustawki? pan Tusk nigdy by takiego czegoś nie zrobił!

@janekplaskacz:
eduardo-garcia - >No i odnośnie słowa "funkcjonariusze":

Ptysiu, możesz czarować rze...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Gościu, akurat tego faceta nic ani nikt nie wybroni. Są nagrania i zeznania świadków. Są pisma. Wszystko czarno na białym.


@Sin-: Wczoraj mówiliście że nic i nikt nie spowoduje, że wyjdzie z aresztu xDDD
  • Odpowiedz
Ta akcja ustawką nie była


1. Kolo dostaje zarzuty
2. Kolo stawia się na do prokuratury celem złożenia wyjaśnień i deklaracji pełnej współpracy
3. Prokuratura odsyła gościa do domu
4. Do domu wpada ABW, a przychylne media grzeją temat
  • Odpowiedz
Masz gwoździa w głowie?


Niestety w tej sprawie nie pomogę, ale ciało obce w głowie to nie jest chyba coś co można lekceważyć. Może powinieneś się zgłosić do lekarza?

Tam przyjechała nie TVN tylko TV Republika. Trudno, żeby nie zjawiły się pozostałe media, skoro na innej stacji leci gorący temat


W
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

W eter poszła informacja, ludzie z bańki dostali jasny przekaz: przestępca z PiS zatrzymany przez ABW.


W sensie, że TVN nie ma prawa informować o zatrzymaniu Romanowskiego i nie ma prawa relacjonować wydarzeń? Pisiorów już kompletnie
  • Odpowiedz
@Sin-: Czy to że pisowiec jest przestępcą z automatu musi oznaczać że 2giej strony nie obowiązuje prawo?
Jeśli wszystko jest jednoznaczne oczywiste i wiadome od dawna to mogli wystąpić juz wcześniej o zdjęcie immunitetu a jak wszystko jest czarno na białym to mogli teraz wystąpić o zdjęcie immunitetu i cierpliwie poczekać jak ma trafić do paki to kolejne pół roku nie zrobi znaczenia tak jak nie zrobiło poprzednie pół roku.
Tak naprawdę czy jest przestępcą ustali sąd, a z tego wiadomo i sam piszesz chyba nie będzie z tym problemu.

Dziwi Cie to że konfederacja cieszy się z tego że miała rację?
Mnie to bardziej dziwi wielki płacz, zdziwienie i atmosfera skandalu że nie można było złamać prawa i ominąć immunitetu z komisji jest to jakiś niesamowity fikołek na poziomie najgłupszego Pisowca który krzyczy "ukradnijcie więcej żeby #!$%@?ć ludzi
  • Odpowiedz
W sensie, że TVN nie ma prawa informować o zatrzymaniu Romanowskiego i nie ma prawa relacjonować wydarzeń? Pisiorów już kompletnie #!$%@?ło.


Ale pisowskie media mogą robić krucjaty, kłamać i grzać każdy temat, co nie czopku?


Nie ma jak odwrócić kota ogonem i wywlec na lewą stronę. Media mają prawo informować o czym chcą. Władza natomiast działa w granicach i na podstawie prawa i nawet jak się bardzo, bardzo chce mieć nagłówki z
  • Odpowiedz
@Sin-: Żaden sabotaż. Prokuratura była na 100% pewna, bo opierała się na opiniach prawników. Bardziej zastanawiajaca jest decyzja sądu. B.t.w. teraz czas na sąd okręgowy, a tam decyzja może być już diametralnie inna.
  • Odpowiedz
@Sin- ja nie wiem, skoro są to czemu nie ma wycieku kontrolowanego jednej z taśm żeby pokazać opinii publicznej faktow?

To samo z CPK, jak tam audyty? Gdzie dokumenty udostępnione publicznie?

Jak tam konsultacje społeczne nt kredytu na start?
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

bardzo chce mieć nagłówki z pisowcem wyprowadzonym przez ABW to trzeba sprawdzić czy a) spełniono ku temu przesłanki i nie ma ku temu prawnych przeciwwskazań. Rozumiesz, bolszewiku?


Gamoniu, ja się czepiam twojego stwierdzenia, że "funkcjonariusze TVN" cisną temat. Podaj mi jakie działanie TVN w tym konkretnym przypadku sprawiło, że nazwałeś ich funkcjonariuszami i przyczyniło do krytykowania przez ciebie tego, że o sprawie informują.

Na razie jedyny twój argument to
  • Odpowiedz
@Sin- ciezko się to czyta, te rozmowy polityków są takie prymitywne.
Powiedz mi jaki tutaj jest przekręt?
Oni wyprowadzali kasę z ministerstwa na różne fundację pod przykryciem działalności ala patriotycznej, coś takiego? I przez to sponsorowali siebie i działalność partii Zero. Po czym zostali złapani na tym gdyż ich działania naruszały statut. Były źle przygotowane formalnie. Tak?
  • Odpowiedz