Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Ciebie nie trzeba poniżać, ty sam to robisz znakomicie, w co drugim wpisie zwracając innym uwagę o pierdoły.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A jak szukasz geniusza, to popatrz w lustro.xD
  • Odpowiedz
Ciebie nie trzeba poniżać, ty sam to robisz znakomicie, w co drugim wpisie zwracając innym uwagę o pierdoły.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A jak szukasz geniusza, to popatrz w lustro.xD


@trzynastka: Oczywiście. Każdy, z kim się nie zgadzasz w dyskusji, jest głąbem, a tym bardziej, kiedy ma rację. Brawo, Jasiu.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Nie, każdy, kto szuka dziury w całym tak jak ty. Po prostu za wszelką cenę szukasz atencji, nic nie wnosząc do dyskusji.

Edit:

bo można jechać obok siebie ot tak, żeby można było pogadać z towarzyszem, kiedy nie przeszkadza to innym uczestnikom ruchu.


Pisząc takie rzeczy, przyczyniasz się do tego, że ludzie jeżdżą na rowerach, obok siebie po ulicy. Interpretując, że nikomu nie przeszkadzają. Tak jak ci panowie na
  • Odpowiedz
@trzynastka: Wprowadzasz innych w błąd, a kiedy ja go wyprostowałem, rzuciłeś się na mnie, gdzie wisienką na torcie jest stwierdzenie, że nie wnoszę nic do dyskusji, za to skłaniam innych do łamania przepisu, którego nie znasz, a na pewno nie umiesz poprawnie zinterpretować. XD

Chłopie, po co walczysz z przepisami?

Prawo zezwala jechać w parze, obok siebie, a ty piszesz bzdury, że przyczyniam się do jego łamania przez
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Nie, Ty czepiasz się, jak to masz w paliwodowej naturze. Prawo zabrania poruszania się obok się obok siebie.

3.Kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub motorowerem zabrania się:

1)

jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust.
  • Odpowiedz
@trzynastka: Od 2011 roku można jeździć obok siebie, kiedy wystąpi taka potrzeba/chęć, ale nie utrudni to jazdy innym uczestnikom ruchu oraz nie spowoduje zagrożenia, a ty nadal twierdzisz, ze są jakieś wyjątki, gdzie jako jedyny wymieniasz wyprzedzanie.

Zaczynam się zastanawiać czy rozmawiam z osobą rozumną czy z bootem. Daję ci wycinek z prawa o ruchu drogowym, a ty nadal twierdzisz, że białe jest czarne. Lecz się.
StaryWedrowiec - @trzynastka: Od 2011 roku można jeździć obok siebie, kiedy wystąpi t...

źródło: 2024-07-17 11 06 30

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qrix dobrze zorganizowane grupy jadą w parach, jeden za drugim, bez zajmowania całego pasa. Problem pojawia się gdy zabierze się grupa początkujących, którzy nie umieją jechać w zorganizowany sposób, i dostajemy grupę która zajmuje całą drogę. Bezpieczna jazda w grupie wcale nie jest taka łatwa.
  • Odpowiedz
Edit:

I jeżdżąc z kumplami po mieście lub rzadziej poza nim, kiedy trzeba jechać po jezdni, z tego prawa korzystam, żeby sobie pogadać podczas jazdy, a kiedy słyszymy, że za nami coś jedzie, zjeżdżamy do krawężnika.


Nawet w internecie piszą, aby nie jeździć tak po mieście:

Trzeba
  • Odpowiedz
Po co wklejasz te same przepisy? Dobra Maciuś podaje się. xD U mnie czarna lista. Nara!


@trzynastka: Po to, że od początku (od pierwszego mojego komentarza w tym wątku) ci je wklejam, a ty nadal twierdzisz, że jest inaczej i do tego - stosując kretyński argument - starasz się mnie zdyskredytować, mierna kopio Jasia z dowcipów. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz