Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piwne mirki. Co jest nie tak ostatnio z tymi piwami czy mam coś nie tak z kubkami smakowymi? XD ostatnio dostałem tatre, nie pije ogólnie tego piwa, bo mi smak nie podchodzi, ale był to podarunek, wiec głupio byłoby odmówić, ale tego nie dalo sie wypić, jakieś ostre w smaku to było, jakby przeterminowane było, choć data ważności mija dopiero w marcu 2025, albo żubr, te pije ogólnie, bo mi podchodzą, ale ostatnie dwa piwa to w smaku były jak ta tatra
¯_(ツ)_/¯

#pijzwykopem #piwo #alkoholizm #alkohol #pytanie #zdrowie #watroba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co jest? Nic nie jest. Tanie piwa mają to do siebie, że ich grupa docelowa nie stawia smaku na pierwszym miejscu. Ba! Chciałoby się napisać, że smaku w ogóle nie biorą pod uwagę. To się stało.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @vitovia @Karton_bez_szkla Jestem skłonny w to uwierzyć, że w Polsce te tiry nie mają chłodziarek i w zasadzie cała partia do wyrzucenia, bo podejrzewam, ze każde kolejne straciło smak
@gomjeden @Vadzior Oho koneserzy piw kraftowych sie odezwali xD
@drakan8 Ogólnie chyba wszystkie te koncerniaki maja takie przeznaczenie
¯_(ツ)/¯ to ma koniec końców klepnąć, bo nikt raczej żywcem sie nie degustuje czy inną warką
  • Odpowiedz
@Vadzior Oho koneserzy piw kraftowych sie odezwali xD


@mirko_anonim: ale to źle czy dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spoko, też lubię się nawalić zwykłym jasnym ale krafcik dobry i na język i do najebki też się nadaje, więc czemu nie łączyć jednego z drugim?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Vadzior Bo żlopiesz harnasie za 1,99 #pdk a krytykujesz tatre, a to normalne piwo tylkp ostatnio trafiłem na jakąś ujową butelke xD a poza tym to widze, że większość jest uprzedzona do tego piwa, bo tatra ma w sobie troche goryczy i może to przez to, ogólnie to piją chłopy w średnim wieku i to też może byc powodem waszego uprzedzenia ¯_(ツ)/¯ bo menele tego nie piją, menel woli denaturat z chlebem
¯_(ツ)
/¯ a poza tym nazwa tego piwa odnosi sie do naszych gór, który lubił papież ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie sugeruje, że papaj pił to piwo xD chociaż kto wie, papiez tez człowiek, a wszystko jest dla ludzi
¯_(ツ)

@EricCartman69 Wole żubra,
  • Odpowiedz
Bo żlopiesz harnasie za 1,99


@mirko_anonim: ?? skąd takie info xd
Ostatnie piwka: https://untappd.com/user/Vadzior/photos Jak założysz konto to zobaczysz więcej xd
Tatra nie ma w sobie goryczy tylko jest mocno słodowa, wręcz słodka, karmelowa, miodowa. A jak postała sobie na słońcu to takie rzeczy wychodzą jeszcze bardziej.
Pije różne piwa ale jak chce poczuć smak to wybieram coś innego. Tak, zarówno harnasia jak i tatrę znajdziesz w tym linku wyżej,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Vadzior Tatra słodka? xD gdzie Ty tam cukier czujesz, to ja nie wiem
¯_(ツ)_/¯ zwykła jasna ma delikatną goryczke, mocnej nie piłem, ale podobno tatra mocna ma mocniejszy posmak tej goryczki, a ogólnie smakowych tatr typu miodowa czy karmelowa, to nie wiem czy na rynku są takie, a poza tym tatra należy do grupy żywiec, a żywca pewnie żlopiesz xD xD wiec bys sobie zaprzeczył gdybys nie lubil tatry, a lubil żywca jak to jest ten sam koncern

A z tym 1,99 to z tej pasty ( ͡°
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Im mocniejsze piwo (takie koncernowe) to tym bardziej idzie w karmelozę czy miód. Tak, jest słodkie. Te jasne pewnie mniej, mocna bardziej. Ale to nie jest żadna goryczka xd serio.
Żywiec to żaden wyznacznik, pewnie to samo co i tatra. Nigdzie też nie napisałem, że nie pijam tatry bo się zdarzy, że wpadnie. Tak samo nie pijam namiętnie żywca, To są słabe piwa i jak mam możliwość kupić co
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A ogólnie jak cena ma dla Ciebie znaczenie to spróbuj sobie tanich pilsów, w Lidlu jest Perlenbacher, a w Biedronce Hopfe. Kosztują grosze, a są na prawdę pijalne i biją na głowę te wszystkie lagery.
A jak masz blisko do granicy czeskiej lub niemieckiej to tam zaopatruj się w piwa.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Vadzior No i gadasz rozsądnie miras i nie ma co tu sie czego "bać" tej tatry, piwo jak piwo ¯_(ツ)/¯ luknałem sobie w google czy w ogóle są smakowe tatry i wyskoczył mi tatra grzaniec i jakieś z zieloną etykietą, chyba pasteryzowane, bo zwykle piwa są niepasteryzowane
¯_(ツ)
/¯ jak sie myle to popraw

Pizze z dagrasso są dobre, nie wiem o co Ci chodzi xD albo z telepizzy xD

To nie wiem, ale ja w tej tatrze słodyczy nie wyczuwam. Dla mnie ten smak jest dosyć
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No nie ma co się bać ale to jest słabe piwo dla mnie. Wypić się da, żadnych odruchów wymiotnych ale mając wybór brałbym coś innego
Nie ma tatr smakowych, był kiedyś grzaniec i chyba tyle.
Dla mnie każdy koncerniak jest słodkawy, a im mocniejszy tym bardziej. To przez ekstrakt.
Goryczka się bierze z chmielu, a w takich koncernikach to może są najwyżej śladowe ilości aby pochwalić się tym na
  • Odpowiedz