Wpis z mikrobloga

@elementarz1: ze wzgledu na to ze maja ten eksperymentalny stokenizowany fundusz buidl, czy on mowil juz wczesniej to samo w mediach?

Bo jak to pierwsze to moim zdaniem jednak roznica jest. To ze duzy gracz eksperymentuje z jakimis projektami krypto zeby trzymac reke na pulsie to jedno a jak CEO w wielkiej telewizji wali bezposrednia pochwale to drugie.
  • Odpowiedz
@banciur: dokładnie, nie wiem czemu zmienił narrację, ale na pewno nie z tych powodów, które podaje, to jest pewne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@emjot86 zaraz zaraz. Chłopakowi który występował w reklamie Blackrocka nie udało się zabić pro-krypto prezydenta który teraz bankowo wygra wybory, więc dyrektor Blackrocka jednak uznał, że krypto jest spoko. Dobrze zrozumiałem?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ale na pewno nie z tych powodów, które podaje, to jest pewne


@gdi2: A ja mysle ze nawet moze nie do konca klamac. Najpierw krypto zabieralo blackrockowi czesc tortu wiec go zwalczal a teraz zasiedli do stolu i probuja wyrwac jak najwieszy kawalek.
Moze zorientowali sie ze jest kasa w crypto, sa slabe rozmyte prawodastwo a sam blockchain ciezej kontrolowac. Nagle okazuje sie ze korporacyjna dystopia jest krok blizej ;)
  • Odpowiedz