Wpis z mikrobloga

  • 5
@IronHeisenberg1939:
Z książek polecam "Finansowa forteca" Marcina Iwucia. Nie znajdziesz tam jednak porad co do agresywnego inwestowania, raczej pasywnego. Ale warto poczytać, bo masz niezbędną i podstawową wiedzę w jednej książce.
Jeśli chodzi o blogi/youtube to też polecę Marcina Iwucia. Dzięki niemu nauczyłem się właściwego podejścia do pieniędzy (oszczędzanie, ogarnięcie wydatków, planowanie itp).
W krypto jestem jeszcze bardzo zielony i na ten moment słucham sobie Stanka (na YT: Kryptowaluty_analizy) -
  • Odpowiedz
@IronHeisenberg1939: Przeczytaj Standard Bitcoina i jesli znasz angielski to Broken Money Lyn Alden. Potem zaladuj się po same kule w BTC na 10 lat, nie rob nic wiecej i w 2034 wroc mi podziekowac.

Tyle wystarczy, ale 99.9% inwestorow jest na to za glupich niestety, bo nie potrafia kliknac 3x i sie #!$%@? na dekade.

Choose wisely no elo
  • Odpowiedz
  • 0
@IronHeisenberg1939 polecam kanał zawód inwestor, Marcin iwuć + książka finansowa forteca, a następnie inwestomat.eu + książka. Zdecydowanie zacząłbym od finansowej fortecy, książka dość gruba ale wchodzi pięknie, nawet dla kogoś kto nie czyta regularnie.
  • Odpowiedz