Wpis z mikrobloga

Baby to są ale na wskroś na wyrost pierd0lnięte. W sobotę byłem z typiarką (z którą sobie randkuję) na mieście. Wychodziliśmy z klubu gdy nagle na wyjściu była moja ex z 2019 roku ze swoim facetem. Nie byłem z nią nawet długo bo zaledwie 5 miesięcy i dawno zapomniałem o sprawie, a od 2019 nie mieliśmy żadnego kontaktu. Zobaczyła nas jak wychodziliśmy, przetworzyła swój gadzi proces myślowy i po upływie 0,5 sekundy instynktownie zaczęła gładzić swojego faceta po włosach. No to trzeba być babą, żeby po 5 latach wpaść na takie gadzie zachowania.

#logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 150
@kizalfon: jest poniedziałek, a ty nadal kminisz co twoja była robiła odruchowo ze swoim facetem, gdy zobaczyłeś ją przez chwilę na mieście w sobotę.
  • Odpowiedz
  • 0
@otto13: to tylko Twoja teoria. Partnerka spytała mi się "co to miało być?" ale możemy przyjąć, że to ja miałem halucynacje.

Pocisk nie jest na ex, ale na kobiety jako takie. Z roku na rok odpiernicza im we łbach coraz bardziej, a kultura cuckoldów i spermiarzy nie pomaga tylko pcha relacje damsko-męskie jeszcze bardziej w przepaść.
  • Odpowiedz
@kizalfon: wiesz jak powinno to wyglądać? Spotykasz swoją ex mówisz jej cześć i tyle. Jakby ona w tej sekundzie nawet do berła swojemu koledze klęknęła to masz #!$%@? i tyle, a nie przeżywasz jakieś sygnały niewerbalne xD bo to znaczy, że nie przerobiłeś tej relacji.
  • Odpowiedz