Wpis z mikrobloga

no mnie też to rozwaliło xd chora cena ale niby książka fajna więc może warto ¯\(ツ)/¯


@morgiel: to absolutna klasyka fantastyki. Ale empik strzelając okładkową cenę na książkę sprzed pół wieku, gdy modne czytadła dostają wielkie upusty na premierze, to jest rak rynku książkowego. Nie nabijaj im zysków. Kup przez internet w realnej cenie albo zapłać okładkową w małej księgarni lokalnej, jeśli znajdziesz.
  • Odpowiedz
@morgiel: bonito.pl ew. Świat Książki albo Matras jeśli mają dobre promki. Ostatnio często ta książka się przewija na tagu, więc musi być na nią popyt, jeżeli tak rzeczywiście jest, to cenowo może być drogo
  • Odpowiedz
@morgiel: doskonała książka, ale:
1. Audiobook jest łatwo hehe dostępny, jeśli lubisz taką formę
2. Obczaj w bibliotece swojej najbliższej, może dasz radę wypożyczyć
3. Obczaj używane na OLX - kosztują często naprawdę śmieszny pieniądz, a wysyłka jest dość tania
EDIT: W zbiorczym ogłoszeniu jest za 13 zł
  • Odpowiedz
@morgiel: właśnie wczoraj zacząłem czytać i jestem w połowie :) to krótka książka, ale naprawdę dobra. Podpisuję się pod tym co mówią koledzy - nie warto przepłacać. Ja swoją też kupiłem w Empiku, ale online i w promce 3za2 i wychodziło 56zł za 3 książki z tego wydawnictwa.
  • Odpowiedz
@morgiel: a po co przepłacać? Empik stacjonarny i internetowy to odrębne byty. Jak zamawiasz przez internet, to dostarczają z magazynu, jak kupujesz stacjonarnie, to po prostu bierzesz z półki. Po co ich jeszcze dorabiać, bierz z neta.
  • Odpowiedz