Wpis z mikrobloga

Ehh przemierzam te lasy pierwotne tutaj, nad tymi jeziorami. Jest bardzo pięknie, górzyście wręcz. Lecz czasami nachodzą mnie myśli podczas takich samotnych wyprawy. Myśli o tym, że kiedyś mogę sobie iść na taką wyprawę na wyjeździe jak teraz, czy zwykłą po swoich p0wiatowych lasach i nie wrócić. Ile tu już było takich kont koliegów przegrywów, wstawiali zdjęcia z lasów, ze swoich wycieczek, czy jak piją trunki, potem konta milkły i nigdy więcej już nic z nich nie wyszło.. W Polsce co roku bez śladu ginie kilka tys osób, tak ginie, typu jak kamień w wodę. Jeśli bym i ja tak kiedyś zniknął, nikt by nie wiedział, nikt by nie płakał, nikt by nie zauważył.

Paradoksalnie jedynie tutaj niektóre osoby by snuły domysły, czemu nie ma list, grafik corony extra czy smutno depresyjnych wynurzeń. I tyle. Pewnie po kilku latach przypadkowi grzybiarze by znaleźli jedynie kości pod jakąś kłodą albo i nawet nie. I co, no wyszedł zaginął, kości są, cyk bez udziału osób trzecich "prowadzimy śledzctwo", cyk umorzonko. Tak zwykle jest. Wiele razy miałem jakieś dziwne, niepokojące zdarzenia, odczucia, obserwacje podczas tysięcy moich samotniczych wypraw. Wiem mniej więcej jak rozpoznać, kiedy nadchodzi coś złego.., kiedy można stać się celem. Jednak większość ludzi takowej subtelnej wiedzy nie posiada, wtedy nigdy już nie wracają. Ehh, uważajcie na siebie koliedzy.

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Ehh przemierzam te lasy pierwotne tutaj, nad tymi jeziorami. Jest bar...

źródło: 1000021105

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz