Wpis z mikrobloga

Mirasy mam już tego dość, drażni mnie to już. Wiecie co jest najgorsze w #zwiazki? Mamy jeden klucz do mieszkania, dziewczyna nie pozwala dorobić drugiego (ze względów bezpieczeństwa). Jak się pokłócimy to nie wpuszcza mnie do środka, i zmuszony jestem spać w motelu. Następnie zawsze muszę kupować kwiaty, czy przez tydzień sprzątać i gotować. Mam już tego serdecznie po dziurki w nosie, nie wytrzymuje już. Średnio tydzień w miesiącu śpię jak pies ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odrazu mówię że wyprowadzka nie jest możliwa bo to mieszkanie moich rodziców i nie płacimy za wynajem, i zawsze jakieś 3k miesięcznie w kieszeni.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie ##!$%@? #rozwypasek
duszanzkapitana_dupy - Mirasy mam już tego dość, drażni mnie to już. Wiecie co jest n...

źródło: 4l5kmvd10ck91

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: gdzie można to zakopać?
Jednak przydałaby się taka funkcja na mirko, bo później takie gówno wisi w gorących tylko dlatego że ktoś plusuje oczywisty komentarz informujący, że to gówno albo zarzutka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy

mirasy nie wywalajcie tej zarzutki w gorące bo mi wstyd będzie xD macie racje, #!$%@? - przepraszam. Następnym razem wymyślę coś lepszego xD


Za ujowe zarzutki płaci się cenę.

Teraz będziesz musiał cały dzień czytać odpowiedzi normików na zarzutkę.
  • Odpowiedz