Wpis z mikrobloga

Ale mnie to rozwala, że naprawdę masa zgrabnych i szczupłych kobiet ma takich defaultowych partnerów grubasów z bebzonami, że to głowa mała.
Spotkać zadbanego i wysportowanego faceta z grubszą babą, to prawie nierealne, a takie zgrabne dziewczyny ze skinny fatami czy grubasami, to jak z automatu
#zwiazki #bekazpodludzi #tinder #silownia
  • 56
  • Odpowiedz
@technojezus: BO ZROZUMCIE WRESZCIE, ŻE KAŻDY MA INNY GUST. Niektóre laski lubią takich lekko misiowatych facetów. Ale poza tym i tak najważniejszy jest charakter tej osoby, jeśli jest charyzmatyczna to będąc lekko grubszym facetem znajdziesz laskę. A będąc grubsza laska ciężko znaleźć faceta
  • Odpowiedz
@Szychasekk

@technojezus: BO ZROZUMCIE WRESZCIE, ŻE KAŻDY MA INNY GUST. Niektóre laski lubią takich lekko misiowatych facetów. Ale poza tym i tak najważniejszy jest charakter tej osoby, jeśli jest charyzmatyczna to będąc lekko grubszym facetem znajdziesz laskę. A będąc grubsza laska ciężko znaleźć faceta


Po prostu nie mają wyboru i biorą, co jest.
  • Odpowiedz
@technojezus: @Szychasekk @onepnch @AlexBrown @nad__czlowiek na pandemii miałem szczyt otyłości co prawda nie duży bo 86kg przy 178cm ale miałem bardzo duże policzki, laska z którą kręciłem mi powiedziała, że mógłbym tak jeszcze przytyć do stówki xDD A ona nie była jakaś gruba czy coś, normalna laska, tylko raz się przyznała między słowami, że nie byłaby po prostu o mnie wtedy zazdrosna xDD
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 No często tak jest ale to przez to że ludzie nie chcą trzymać pewnego standardu u samych siebie. I dlatego bycie ulanym samo w sobie zdradza złe cechy charakteru.
Zresztą generalnie jak ktoś nie dba o wygląd to nie dba o zdrowie bo te rzeczy idą w parze więc czysto technicznie to jest zła inwestycja na przyszłość. Natury nie oszukasz
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust bo kojarzy się z siłą i męskością :) poza tym ja mam długie palce i taka dłoń lepiej wygląda na tle dużej męskiej łapy. Ale to są przecież indywidualne preferencje, jedne babeczki będą miały jak ja, inne nawet nie zwrócą uwagi.
  • Odpowiedz
Ale mnie to rozwala, że naprawdę masa zgrabnych i szczupłych kobiet ma takich defaultowych partnerów grubasów z bebzonami, że to głowa mała.


@technojezus: Jest na zupełnie na odwrót. Co ty gadasz mirek.
  • Odpowiedz