Wpis z mikrobloga

@siepan: czemu? Może nie pamiętać w sensie stawiać mu pomnik, ale chyba warto wspomnieć kto był ofiarą zajścia o którym mówi cały świat. Dodatkowo zgodnie z relacją córki zachował się bohatersko i ochronił ją i jej mamę przed kulami. Szef lokalnej remizy strażackiej, człowiek który na co dzień pełnił pożyteczną społecznie funkcję, a umarł chroniąc innych w bohaterskim odruchu. Oby o każdym tak można było powiedzieć
  • Odpowiedz
@siepan: zakładam że to piszesz sarkastycznie, ale nie widziałem żeby ktoś poważnie tak na razie twierdził

@winsxspl: przy standardzie Grzegorza Florydy to każdy powinien mieć pomnik, ale wtedy by miejsca nie starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@siepan: po pierwsze skąd założenie że to zwolennik? Może był tam motywowany demokratyczną potrzebą posłuchania obu stron przed dokonaniem wyboru.

Po drugie to jego życie nie ma wartości w twoich oczach tylko dlatego, że mógłby oddać głos na Trumpa? Przecież to okrutny fanatyzm. Też nie lubię Trumpa, ale jeżeli ktoś jest dla ciebie bez wartości tylko dlatego że ma inne poglądy niż ty dzisiaj, to naprawdę paskudne podejście
  • Odpowiedz
po pierwsze skąd założenie że to zwolennik?


@Wap30: to nie założenie tylko fakt. Wystarczy zajrzeć na jego konto na X.com co ja zrobiłem. A ty?

Przecież to okrutny
  • Odpowiedz