Wpis z mikrobloga

Witam
Kilka osób widziało moje posty, w których to opisywałem swoją sytuację - w skrócie jestem prześladowanym od ośmiu lat homosiem. Pisałem o tym, że zostanę zamordowany wraz z moją matką lub wsadzony do więzienia pod fałszywymi oskarżeniami. Ostatecznie mieli tego dokonać pilscy policjanci, wyręczając moich prześladowców, którym wiernie służą. Ma to na celu wyeliminowanie mnie, ludzie, którzy mnie prześladują obawiają się zemsty z mojej strony lub tego, że cała sprawa wyjdzie na jaw, mimo iż nic im przez te 8 lat nie zrobiłem. To chyba główny powód kontynuowania prześladowań - moja nieszkodliwość.
Masa ludzi śmiała się z tego lub robili ze mnie czubka - bo to przecież takie nieprawdopodobne, nie dziwie się i nie mam za złe, szczególnie biorąc pod uwagę mój stan, w jakim byłem wrzucając owe posty.

Obiło mi się, że to już jutro - wiem, wiem, co pomyślą niektórzy - to jutro jest od kilku tygodni. Jednak tym razem przepowiednia się prawdopodobnie spełni.
Jutro rano zostanę aresztowany, pod fałszywymi zarzutami, prawdopodobnie handel jakimiś narkotykami, zapewne, czymś mocniejszym niż zioło, abym dostał wyższy wyrok, słyszałem również, że będą ze mnie pedofila robić. Być może zrobią mi Stachowiaka, czyli zamordują mnie na "dołku", bo taki plan też się pojawił, aby "bić go aż mu serce stanie". Nie wiem co będzie z moją mamą, może uduszą ją poduszką, lub zostawią to moim siostrą, bo chora matka to przecież "obciążenie" (tak samo jak ja), a nikt poza mną nie będzie się chciał nią zajmować.
Wszystko okaże się za kilka godzin.

Ostatnie parę tygodni dochodziłem do siebie, ogarnąłem to jak wyglądam(już nie wyglądam jak bezdomny xD ), zacząłem sprzątać chatę, przestałem palić zioło i napie.r.dalać w Warcrafta (zamiast tego gram z matką w planszówki, chciałem spędzić z nią jak najwięcej czasu, bo zaraz mnie nie będzie i jej może też).

Zaraz po załamaniu nerwowym, jakie przeszedłem pod koniec zeszłego miesiąca, zacząłem streamować samego siebie, całe nie i noce, raz obawiałem się o życie swojej matki i swoje, dwa pokazałem, że cały czas siedzę na chacie i się nigdzie nie ruszam i nikt do mnie nie przychodzi - jak wcześniej wspominałem, zostanę wrobiony w jakieś narkotyki, może nawet pedobear będą ze mnie robić, nie wiem dokładnie, ich plany ulegają zmianie, widać, że jest wywierana presja na to, aby pilska policja się określiła co zrobią. Nawet pojawiła się plotka, że mnie po prostu odjebią na miejscu udając, że niby ich zaatakowałem.
Przez ostatnie osiem lat nie wiele ruszam się z domu, tylko po zakupy, do apteki po leki dla matki, po przychodni czasami i do lekarza matkę zaprowadzić (teraz już nie bardzo chodzi, więc siostra podrzuca nas, a ja siedzę z matką i dzwonie po wizycie, aby nas odebrała), do niedawna też ruszałem się z chaty, żeby kupić sobie grama zioła na pocieszkę - warcraft i zioło - to było moje copium na prześladowania przez te wszystkie lata.
W zeszłym miesiącu zauważyłem, że prześladowania zelżały, już nie ma takich sytuacji, że pod moim oknem stoi 30 osób z jakimiś potłuczonymi butelkami i drą ryja całe noce, dzień w dzień "wieszaj się ped.ale! zabijemy twoją siostrę, jak #!$%@? się na psach!" itp. - tak wyglądało pierwsze 5 lat, od 2016 roku. Teraz ci sami ludzie współpracują z policją, a raczej się nią wysługują, o ironio.
Policja nie obawia się mojego streamowania, mają to w d, no i mogą mi odciąć neta w każdej chwili. Wiedzą, że mogą mnie bez problemu odje.bać lub podrzucić mi coś za co pójdę siedzieć na długie lata. Zdają sobie też sprawę z tego ze jestem zwykłym nerdem i nie poradzę sobie w więzieniu.
Jednak dziś znów będę streamował, jak kilka tygodni temu, aż do rana, czyli do momentu, jak do mnie wpadną.
Może coś opowiem.
Ostatnio zacząłem normalnie jeść, dzisiaj jade na dwóch serkach.
Źle się czuje, z nerwów brzuch mnie napie.r.dala. Dziś nie będe w stanie ani rysować ani nic innego robić po prostu będe czekać do rana na śmierć lub niewole.

#przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #przegryw #beka #lgbt #heheszki #narkotykizawszespoko #praca #neuropa #4konserwy #policja
#bloglajfstajlowywiesniaka
Zamordowanyprzezpolicje_pedau - Witam
Kilka osób widziało moje posty, w których to op...

źródło: IMG_20221105_090532 - Kopia

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@dafi93:
Niestety głównie z plotek, mam też jakieś źródło, ale nie bardzo chce się kontaktować i mieszać tą osobę. Muszę wychillować, było znowu dobrze cały tydzień i wczoraj ponownie Jeb lęki powróciły. Marnuje przez to cenny czas nie śpię. Nic strasznego się dzisiaj nie wydarzyło. Z plusów dodatnich poćwiczyłem trochę angielski streamując xD .
  • Odpowiedz