Wpis z mikrobloga

#usa #trump #polityka
Czytam sobie wpisy i ok.. szansa na to, że to mogłaby ustawka są niewielkie (chociaż c--j ich tam wie co się dzieje na tak wysokim levelu politycznym, pewnie są zdolni do wszystkiego). Ale zastanawia mnie jedno, dlaczego wszyscy zakładają, że to nie mogła być ustawka bo 1cm w bok i by go zdjął, a nikt nie zakłada, że strzał wcale nie musiał zostać oddany, a Trump miał przymocowane coś co wystrzeliło i go kontrolowanie zraniło? Prawie na pewno tak nie było, ale dlaczego to w ogóle nie jest kwestionowane - tego nie rozumiem.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Spojler22 @gtk90 ale nie twierdzę, że strzały nie zostały oddane bo zostały, ale kule niekoniecznie musiały być zaadresowane w Trumpa. Polityka na tym poziomie to jeden wielki house of cards i niczego nie możemy wykluczyć nawet jeśli jest mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@Dominias też tak pomyślałem wcześniej, a co jak ta krew to dopiero jak agenci go rzycili na ziemie i potem sprawnie szybko przecieli specjalnie ucho np nożyczkami, potem wstaje i już jest krew
  • Odpowiedz
@Dominias: xd ty chyba nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku, co?

Rozumiem, że typ się dał zabić dla ustawki? albo go oszukali?

Przecież strzelenie komuś w ucho jest tak niebezpieczne, że równie dobrze delikatnie wiatr inaczej by zawiał i chłop dostałby między oczy i by padł nieżywy. Nie wiem co trzeba mieć w bani, żeby w ogóle myśleć, że to mogła być ustawka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96 na szczęście w piórniku są ołówki nieco bardziej tępe i jesteś jednym z nich. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, przecież nie musiał mu nie celować w ucho żeby było to wiarygodne - mógł strzelić bezpiecznie obok, a jednocześnie zsynchronizować wybuch przy uchu. Mało fałszywych flag w historii było? Dla was konfederatów wszystko jest albo czarne albo białe, nie bierzecie w ogóle pod analizę maloprawdopodobnych przypadków.
  • Odpowiedz
@Dominias: Dokładnie o takim scenariuszu pisałem już gdzieś dziś (prześmiewczo): kapsułka z farbą pod peruką ;) I jakkolwiek nie jest p------y i niedorzeczny, to co równie niedorzecznego ale bardziej wysumblimowanego nigdy nie może być wykluczone, nawet jeżeli dajesz temu promil szans
  • Odpowiedz
  • 0
@mulligan: o tym mówię cały czas - każdy przypadek powinien być brany pod uwagę ale proste umysły wykopowych konfederatów i pisiorów nie są w stanie tego pojąć.
  • Odpowiedz