Wpis z mikrobloga

#agd #pytanie #kiciochpyta #dom #mieszkanie #mediaexpert

Siemanko, potrzebuję kupić sprzęt do domu: lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, okap, mikrofala, pralka, suszarka i może tv. Widziałem, że w #mediaexpert mają wielorabaty. Chciałbym sobie posterowac trochę tymi zakupami tj zamiast kupowac 5 + 4, to zestawiać te sprzęty podobne cenowo i zrobić kilka koszyków, bo ta promocja dotyczy zawsze najtańszego urządzenia w koszyku. Czy ktoś tak kupował u nich i nie było z tym problemu? Wiem, że mogę z żoną, na kolegę itp pozamawiac osobno, ale chciałbym w jednym transporcie pod jeden adres to wszystko dostać.

Ew. przy okazji: jakieś marki sprzętów jw pocecacie? Zastanawiam się głównie nad Boschem/Samsungiem, ew. piekarnik Electroluxa.

#samsung #bosch #electrolux #lg
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hultajson: nie kupuj w wieorabatach tylko patrz po najniższych cenach, jak ceny z kodem czy drugi przedmiot x taniej przekalkuluj jeszcze kwotę wysyłki z wniesieniem. Piekarnik czy zmywarkę, płytę i okap sam wniesiesz. Tv, lodówkę, pralkę i suszarkę z kimś.

Pralka lg f4w
Suszarka LG RC90, samoczyszczący się kondensator, pompa ciepła. Resztę robi tak samo jak każda inna suszarka, a pralka dobrana do suszarki pod kątem ewentualnego ustawienia w słupek.

Lodowka Samsung/LG model wedle prefencji co do pojemności i ewentualnych dodatkowych półek, reszta to bełkot. Patrz na klasę energetyczną i cenę. Często dwie identyczne lodówki mające inną klasę energetyczną różni zużycie na poziomie ok 100kWh rocznie i dopłata rzędu 800-1500zl zwróci się po
  • Odpowiedz
@r00ti: Bo są dobre i stosunkowo tanie. Długo szukałem i na każdą markę można znaleźć jakieś ale, Bosh i Siemens są absurdalnie drogie, jeśli mowa o czymś lepszym, o Miele nie wspominam nawet.
Wyszło mi po kilku miesiącach, że ta para to dobry stosunek jakości do ceny.
  • Odpowiedz