Wpis z mikrobloga

@stdmat: a dlaczego projekt pomocy dla Ukrainy był tak powiązany z problemem na granicy z Meksykiem? #!$%@? go wie. Polityka, biurokracja. Więcej mi się nie chce pisać, więc prosty przykład rzeczy nie na sprzedaż to sprawdź se czego już nie produkują w USA a Ukraina dostała w prezencie.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie mieliby sprzedać celem wysyłki na Ukrainę czegoś co dziś wysyłają tam na własny rachunek?


@stdmat: Ponieważ jego kolega Putin mu nie pozwoli, a Trump do tego zaora amerykański przemysł zbrojeniowy?

Tyle się tu na wykopie naczytałem jakim to karłem jest gospodarka rosyjska w porównaniu do gospodarki państw UE więc jaki jest problem aby wysiłek zaopatrzenia dla Ukrainy spoczął w całości na barkach państw
  • Odpowiedz
wymuszenie na europie zbrojenia sie


@wiciuWw46_xD: dokładnie, to wymusza biden a nie Putin przeprowadzając pełnozskalowa inwazję na sąsiadujący kraj xd Czy może twierdzisz że jakby Ukraina upadła i mielibyśmy marionetkowe państwo za wschodnią granicą oraz przykład że orki są zdolne do wszystkiego to byśmy się nie zbroili? XD
  • Odpowiedz
będę się wolnościowcy spuszczać że hehehe ale dupsko was boli że Trum wygrał, a za pół roku będzie Pikachu face jak wyzeruje wsparcie dla Ukrainy i outlet będzie miał znowu na celu dojście do naszej granicy.


@Greg36: Jak rozumiem popierasz zamach na kandydata i byłego prezydenta bo nie jest zgodny z Twoimi poglądami? Typowy lewak i neuropek.
  • Odpowiedz
  • 2
Jak rozumiem popierasz zamach na kandydata i byłego prezydenta bo nie jest zgodny z Twoimi poglądami? Typowy lewak i neuropek.


@Nic_tu_po_mnie: Pokaż mi gdzie wyrażam poparcie zamachu ty debilu #!$%@?.

Wpis który komentuje to "Przeciez ta fotografia zaleje internet [...] trump ma zapewnioną prezydenture" i piszę że to będzie miało negatywne skutki dla Polski, a ty jakimś cudem wyciągnąłeś z tego że popieram próbę morderstwa, lecz się.
  • Odpowiedz
  • 1
chcę zauważyć, że Rosja już graniczy z NATO ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ZebrowatyJG: W oddzielonym morzem obszarze ustabilizowanym 80 lat temu, a tu mielibyśmy na granicy kraj ogarnięty wojną, siłą podbity przez najeźdźcę. Nie ma normalnie różnicy.
  • Odpowiedz