Wpis z mikrobloga

W kraju, w którym minimalna to mniej niż 200 euro ktoś sobie ot tak urządza wesele nad jeziorem w Alpach, gdzie całkowity koszt takiej imprezy to koszt oszacowany na 1 milion euro. A co na to wykopki? Nooo dorobili się to mają, a ty za to masz ból dupy, bo cię nie stać xd. Każdy wie o oligarchii na Ukrainie i ogromnej korupcji, która jest wieksza nawet i od Rosyjskiej, a tu przyjdzie wykopek i będzie bronić biznesu lokalnego Escobara. Jak PISowiec nakradł i się dorobi willi w Luksemburgu, 10 milionów w to też nie ma problemu, a was dupa piecze xd?
#ukraina #wojna #rosja
Desire22 - W kraju, w którym minimalna to mniej niż 200 euro ktoś sobie ot tak urządz...
  • 27
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Skoro tak bronisz tych ludzi to przeciez doskonale wiesz ze sa czysci co nie? Bo ukraina jest skorumpowanym krajem i akurat latwiej zakladac ze tam ukradli bogaci niz sie dorobili wiec masz pewnosc ze oni sa akurat czysci. To czekam na linki.
  • Odpowiedz
  • 0
@keksoa: Bronię logiki. Jesteś zbyt prostym sebixem, żeby skumać, że na Ukrainie milionerów jest od #!$%@? za sprawą ogromnego przemysłu. Wejd sobie na listę wielkich firm i korpo z Ukrainy albo na listę bogaczy i wbij w dekiel że te twoje oligarchy to się głównie nabrali z rosji tak jak najwięksci naziści do AZOV trafili z rosji ale nigdy się o tym nie dowiesz z głównego nurtu, ani o tym,
  • Odpowiedz
@Trismus: @mateo_olsztyn @KwadratF1 Ale wiecie, że ta sprawa jest głośna przede wszystkim na samej Ukrainie i Ukraińcy są oburzeni faktem, że pomimo ograniczenia możliwości wyjazdów zagranicznych dla mężczyzn w wieku mobilizacyjnym goście z wesela normalnie pojechali do Włoch (niekoniecznie w celach stanowiących ustawowe wyjątki), natomiast owa willa (nie weryfikowałem czy to tylko plotka, piszą o tym ukraińskie media, nie tylko kanały społecznościowe czy telegramy) należeć ma do obywateli
  • Odpowiedz
  • 1
@KwadratF1: Czyli tak najpierw mi grozisz a pozniej walisz ataki personalne. Cos jeszcze masz? A wyzywanie od dzieciaka xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Desire22 Jeśli nie masz dowodów konkretnych potwierdzających, że te osoby na filmie dorobiły się na przekrętach to kompletnie nie ma sensu się do nich #!$%@?ć.
Jeśli masz dowody to dostaniesz ode mnie całego jednego plusika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz