Wpis z mikrobloga

Czy bezpieczne jest jechanie do #berlin samemu na kilka godzin (przyjazd rano, powrót wieczorem), żeby porobić zdjęcia tramwajom, czy duża szansa na ubogacenie kulturowe od pontoniarzy?
  • 8
  • Odpowiedz
@mrsopelek Eee? Za dużo wykopu albo innych dziwnych miejsc.

Jeszcze jakbyś pytał o łażenie po nocy po dziwnych dzielnicach, ale robienie zdjęć w ciągu dnia? Duże miasto jak miasto, w turystycznych miejscach kieszonkowcy się zdarzają ale na większy wpierdziel to pewnie szanse takie jak na Bałutach
  • Odpowiedz
  • 0
@czlapka: Na Bałutach duża szansa, szczególnie przed meczami. Dlatego uzbroiłem się w koszulkę i bluzę Bjuty Bauty i jak tam jadę, to odziewam zawsze, jak zbroję, która ma mi dać bezpieczeństwo.

Ale różne opinie słyszałem. Jedne, że nie ma co się bać mordo. Drugie, że czarne getto. #!$%@? tam we mnie, ale nie chcę, żeby do matki dotarła informacja, że jej syn trup, albo leży w śpiączce.
  • Odpowiedz
@mrsopelek: Tu żyje ponad 3mln ludzi, a morderstw dziennie jest mniej niż 1mln, więc szansę na przeżycie masz. Ale możesz też pojechać do Szczecina, bo tam jeżdżą te berlinskie tramwaje, ktore zaczeto wycofywać w 2011
  • Odpowiedz
@mrsopelek na dworcu kolejowym uważaj, bo jak widzą samotnych podróżujących, to lubią takich otoczyć i żądać, tak żądać a nie prosić o 5€.

Poza dworcem jest luz. Coś słyszałem żeby uważać na dzielnice artystów Kreuzberg.
  • Odpowiedz