Wpis z mikrobloga

Jakiś saszka wczoraj podał przykład z jakiejś bogatej dzielnicy w kacaplandii, pisząc, że tak się u nich żyje.
No to sprawdźmy jak jest na prawdę.

Ciekawostka, którą możecie sobie sprawdzić sami na Google Maps.
Robicie oddalenie takie jak na zdjęciu poniżej, tak żeby pokazało "większe" miasta w roSSji.
Wcale nie musi być to bardzo daleko od moskwy.
Zazwyczaj są to typowe ruskie miasta z 100,000+ ludności. (Tutaj dla przykładu Arzamas - liczba ludności 103 979)
Włączacie sobie widok satelity i widzicie to co w każdym innym takim miejscu, czyli "osiedla" składające się zawsze z drewnianych domów ze sławojkami na dworze oraz prawdopodobnie brakiem dostępu do bieżącej wody, do tego jakieś 30 letnie puszki rodem ze związku sowieckiego do poruszania się. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy.
Tutaj wyjątkowo mamy drogę asfaltową, bo wybrałem tą lokację na prawdę losowo i widać trafiło się lepsze miejsce XD

To właśnie z takich miejsc zapewne pobierana jest większość mięsa armatniego na wojnę.

Teraz porównajcie sobie to z jakimkolwiek miastem >100,000 mieszkańców w Polsce.
Nie ma się co dziwić że kacapy tak nam zazdroszczą. Kiedyś pod ich butem a teraz normlany europejski kraj.

To najlepiej pokazuje "potęgę" jaką jest rasyja.

#ukraina #wojna #rosja
Przegrywex - Jakiś saszka wczoraj podał przykład z jakiejś bogatej dzielnicy w kacapl...

źródło: ruski

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywex: i tak sobie żyją wyznancy putina w tym syfie a najbardziej mnie cieszy że kacapy nie mogą liczyć w perspektywie czasu na jakiekolwiek zmiany na lepsze. Jedno jest pewne, będą mieli jeszcze gorzej. Niesamowicie mnie to cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rogovic

@kontrowersje: Wioska na wschodzie Polski ma lepsze domy niż standardowa dzielnica ruskiego miasta xD


Wszystko wyremontowane za unijne pieniądze które trzeba skrupulatnie rozliczyć. Inaczej takich dyzmów jak ten od red is bad, nachapanych Na pieniądzach przeznaczonych na inwestycje mielibyśmy na pęczki
  • Odpowiedz