Wpis z mikrobloga

Widzę taki talerz i juz wiem, ze z dużym prawdopodobieństwem bede chcieli zrobić w ch*ja. Co to w ogole jest? Kapelusze meksykanina? Kto to wymyslil? Ostatnio zaobserwowałem tendencję do zwiększenia talerzy. Niedawno nocowaliśmy w motelu i podali nam jedzenie na czymś jeszcze większym jak z foto, tylko że kwadratowe. Dwa talerze ledwo zmieściły sie na stole. Nie podoba sie mnie to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba niedlugo zaczne chodzić ze swoim talerzem
#jedzenie #gownowpis #bekazpodludzi #restauracje
robert5502 - Widzę taki talerz i juz wiem, ze z dużym prawdopodobieństwem bede chciel...

źródło: Screenshot_2024-07-12-17-55-23-028

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: ohui tu serio narzekają na długi makaron, który jest sensem spaghetti xD
Jest tyle typów kluchów, których nie trzeba łamać, ale po co to brać xD
Zwierzeca psychika- rozkruszyć na wióry i zeżreć z pomidorem oraz mielonym miesem wszystko utarte w masę jak dla prosiaka xD
  • Odpowiedz
  • 0
serio długi makaron utrudnia ci jedzenie? XD


@MrXavery: Tak. Wiem, da sie jeść, ale taki makaron nie jest wygodny w jedzeniu. A najbardziej wkurzające kiedy podadzą długi makaron w zupie. Taki numer potrafią odyebac w chińskich barach
  • Odpowiedz
  • 0
Polska górą xD potomstwo husarii nie będzie się zniżać do poziomu innych bo mają swoją godność


@przegro_pisarz: Oczywiście szlachta zachowuje sie jak szlachta, a nie dolne warstwy społeczne Azji czy Włoch
  • Odpowiedz