Wpis z mikrobloga

Żebyśmy mieli jasność
Tomasz Szatkowski był ambasadorem Polski przy NATO i utrzymywany był na stanowisku przez PiS i prezydenta pomimo tego że służba kontrwywiadu wojskowego również z powołania PiS zgłosiła im że mają na niego poważne zarzuty
A teraz Duda oglosił go doradca społecznym prezydenta RP?
Co do k---y?
Czy ten prezydent to jakaś przechowywalnia ludzi podejrzanych?
Wąsik,Kamiński i teraz Szatkowski
Jak to nie pachnie gównem to już nie wiem co pachnie
Mam poważne zastrzeżenia co do zdrowia psychicznego naszego prezydenta
Bo bycie chorym psychicznie to jednak lepsze niż bycie zwykłym pachołkiem przestępców #polityka #sejm #wojna #bekazpisu
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fatalista1988: Oni twardo lecą z narracją, że wszystkie zarzuty wobec nich to kwestia politycznej walki obozów. Na zasadzie, że teraz co im zarzucają, to jest analogiczne do tego, co przez 8 lat oni mówili o ówczesnej opozycji. Raczej będą się tego trzymać, bo to kluczowa sprawa dla nich.
  • Odpowiedz
A teraz Duda oglosił go doradca społecznym prezydenta RP?


@Fatalista1988: Mam wrażenie, że Duda ma mentalność sześciolatka i teraz się obraził na PO za odsuwanie jego ludzi od władzy więc będzie robił wszystko na opak 'bo tak'.
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: PiS popierają ludzie którzy pamiętają jak było za PRL, pamiętają but rosyjski i tęsknią za tym butem, toteż nie jestem zdziwiony że osoby podejrzane, współpracujące, sympatyzujące z rosja są przez pisowcow bronione
  • Odpowiedz
@marcelus: To tylko czekać jak Pan Szatkowski pozwie Tuska bo ja bym nie odpuścił gdyby ktoś tak kłamał na mój temat i to z mównicy sejmowej.Pan dziennikarz z Onetu też nie powinien zwlekać ze złożeniem zawiadomienia do prokuratury
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: to nie sa polskie władze, 3 dni temu podpisali pomoć militarna Ukrainia a tam , Ogarnianie legionów na terenie polski, Bazy dla ukrainców gdzie beda sie ćwiczyć i wsparcie militarne polskich wojsk na terytorium Ukrainy.

czy ktoś zapytał polaków o taka ryzykowną pomoc. Na jesieni ruskie zaczną czepiać sie polski a na wiosne kila rakiet spadnie na polskę.

Ludzie dlaczego mamy pomagać militarnie Ukrainie? Przecież ta pomoca juzwysliśmy z
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: pamiętaj, że 30 procent narodu ciągle jest za nimi i to jest dużo bardziej pewny elektorat niż pozostałych partii. Jak tak dalej pójdzie to za 3 lata wrócą do władzy i może być po staremu to trzeba przeczekać.
  • Odpowiedz