Wpis z mikrobloga

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi silna Kobieta.

Okazało się, że kilka lat temu Zbigniew D. prowadził ożywioną korespondencję z Anną Lewandowską oraz z innymi sportowcami i ich przedstawicielami. Rozmawiał z nimi o uzupełnieniu ich wykształcenia.

— Motorem napędowym, żeby Robert szybko i bezboleśnie zdobył dyplomy w Łodzi, miała być jego żona Ania. Chciała, żeby mąż, po tym, jak w 2007 r. zaczął studia w Warszawie i których przez lata nie mógł skończyć, jednak miał wyższe wykształcenie i mógł w przyszłości pójść np. na szkołę trenerską. Okazją do zdobycia dyplomów stała się znajomość z łódzkim naukowcem Zbigniewem D. i jednocześnie działaczem piłkarskim, który w środowisku sportowców był znany z tego, że może załatwić m.in. świadectwa z uczelni, której był kanclerzem

(...) zadzwoniliśmy do Anny Lewandowskiej. To ona, jak wynika z ustaleń Onetu, prowadziła korespondencję z podejrzanym naukowcem Zbigniewem D. i spotykała się z nim na Stadionie Narodowym przy okazji meczu kadry, omawiała odebranie teczki o niewymienionej w korespondencji zawartości. Wówczas Lewandowska od razu odesłała nas do menedżerki


#p0lka #cuckold #redpill #mecz #euro2024 #lewandowski #lewandowska #afera #polska #studbaza #studia
km00787 - Za każdym sukcesem mężczyzny stoi silna Kobieta.
Okazało się, że kilka lat ...

źródło: 634aff327e4df5211bd623c8e6a80c6f28bbc285e4fe4731fc029669c3179293

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: Nie wien co oznacza slowo fajnopolak. Dla mnie to co powiedzial, to takie typowo cipowate podejscie do zwiazku. Kobieta robi co chce, a ja mam luz i to akcpetuje, slabe fest.
  • Odpowiedz
nie wiem, czy ta Anna taka nie za bystra, czy o co chodzi. Przeciez jak zalatwiasz takie lewe dokumenty, to mozna przypuszczac, ze to gdzies kiedys wyplynie albo ze ktos Cie bedzie tym szantazowal, bo Lewy jest znanym pilkarzem itd.


@kris-90: NIekoniecznie. Jak to było dogadane na gębę a cała procedura nadania stopnia rzeczywiście miała miajsce (Robert napisał pracę, przyszedł na obronę, odpowiedział na pytania) to niczego nie udowodnisz bo
  • Odpowiedz
@km00787 niesamowite jest to, że facet jest jednym z najlepszych piłkarzy swojej epoki, zarabia fortunę. Zapewnił swojej rodzinie życie jak z bajki, a jej przeszkadzało, że nie ma skończonych studiów.
  • Odpowiedz
@enten: Przecież w tej aferze chodzi głównie o to, że Lewandowski nie był nigdy studentem tej uczelni (nie chodził na zajęcia, nie zaliczył żadnego egzaminu itp). Nawet jeżeli faktycznie zjawił się na obronie pracy magisterskiej (co jest wątpliwe) to nie zmienia to faktu, że dyplom zrobił na lewo.
  • Odpowiedz
@km00787 #!$%@?, ta para jest jak Walter White i Jesse Pinkman. Jeden wszystko naprawia i próbuje utrzymać się na powierzchni, a drugi debil co nie zrobi to psuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@km00787 jaki to jest pasożyt, człowiek ograbiony ze złotej piłki, najlepszy Polak w piłkę od pół wieku, forsy jak lodu na Antarktydzie, a tej ciągle mało i mało. Jebnięta baba. A i on nie lepszy, że się na to zgodził, powinien ją wypieprzyć za drzwi za takie teksty i ciśnienie na to. To jest niezrozumiałe dla mnie. Być może to jeden z powodów, dla których Kucharski zażądał tyle forsy od Robercika?
  • Odpowiedz
niesamowite jest to, że facet jest jednym z najlepszych piłkarzy swojej epoki, zarabia fortunę. Zapewnił swojej rodzinie życie jak z bajki, a jej przeszkadzało, że nie ma skończonych studiów.


@h1jack3r: Jak baba ma #!$%@? to i tak jej nie dogodzisz. Wadliwe oprogramowanie.
DonCarlo31993 - >niesamowite jest to, że facet jest jednym z najlepszych piłkarzy swo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz