Wpis z mikrobloga

@macjames: zapytaj u większej firmy wymieniającej opony. Ja mam jedną dużą firmę od wymiany opon od kilku lat, to nawet jak z nimi pogadałem to siostrze po taniości ogarnęli nowe lusterko boczne i kilka innych części bo mają znajomości. Jakie miasto?
  • Odpowiedz
@macjames: jeszcze sklep opon i allegro, generalnie to marże na oponach są bardzo niskie i wszędzie opony kosztują podobnie, chyba że znajdziesz jakieś leżaki z poprzednich lat produkcji to wtedy są troszkę tańsze
  • Odpowiedz
@macjames: lepiej kupić z montażem a najlepiej to jechać do jakiegoś porządnego serwisu i tam kupić, ostatni raz kupiłem online. Znowu problem z nową oponą (Hankook, wcześniej michelin) i #!$%@? z tych 200zł oszczędności. Opone ściągaj, szukaj felgi na podmianke, potem zakładaj, wszystkim trzeba zapłacić. W dupe niech się pocałują. Kupisz i zamontujesz w jakiejś wulkanizacji to wtedy oni biorą za wszystko odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Kupuje opony od 15 lat do nie jednego auta. poza dwoma kompletami używanych zimówek w 2009 i 2011r kupywałem tylko przez internet. Nigdy nie miałem problemu z oponami. Raz się dot nie zgadzał to obniżył mi cenę, zaś mój rekord najświeższych opon to 3 tyg od produkcji. Bezpośrednio z fabryki z dębicy szły.

Jak sobie tak przypomnę to kupiłem jakoś 20 sztuk opon przez internet, z tego 4 używane
  • Odpowiedz
Jak sobie tak przypomnę to kupiłem jakoś 20 sztuk opon przez internet

@r5678: to ja kupiłem więcej w przeciągu 5 lat, większość niskoprofilowych i to z nimi są problemy. Na balonach nigdy nie miałem problemu, a na niskich typu 30-35-40 wiecznie są problemy z biciem. Rekordem były kormorany co kupiłem jako tanie opony do auta na sprzedaż, nie wytrzymały 1msc, auto jeździło jak chciało, gwarancje uznali na wszystkie 4 szt
  • Odpowiedz
@r5678: zawsze sa te powierzchnie wyczyszczone, a tarcze tez kiedys mialem nowe i piasty, pomiar bicia na zalozonych felgach, felgi proste, hunter z testem drogowym pokazuje jak dobre robia teraz opony, po kilku dopasowaniach czasem sie udaje to opanowac i jest ok...
  • Odpowiedz