Wpis z mikrobloga

@Pk1bgt: notepad++ i wycinasz co niepotrzebne. Nie wiem czy są jakieś programy do obróbki. Chłopaki z tagu są bardziej ogarnięci. Ja iptv potrzebuje tylko do Serbskiej telewizji więc nie korzystam prawie wcale z IPTV
  • Odpowiedz
@Pk1bgt: 20 euro na 3 miesiące to nie jest dobra cena, daje 80 euro rocznie, a przy kilku kanałach polecam zajrzeć na iptv-telewizja.com, zaoferują ci test za darmo ze znacznie większą liczbą kanałów i jakością 4k
  • Odpowiedz
@puniek: tak wiem, ale dla kogoś nowego co chce sprawdzić iptv to jakis start jest.
Tam nie zawsze jest otwarta rejestracja (np. teraz nie ma).
  • Odpowiedz
@adi2077: wiem ja sam na plusx przeszedłem bo mnie te nonstop ścinania wkurzały... za dużo osób już ma dostęp i spadł serwis niestety....
  • Odpowiedz
@Pk1bgt: czekasz na okienko otwartej rejestracji > teleelevidenie < pewnie dzis bedzie jak co weekend. rejestrujesz sie potwierdasz konto, ladujesz swoje konto kwota minimum 9e kupujesz liste (pl lista 3euro miesiac) i korzystasz i sie wkurzasz ze cos zanicna. piszesz do goscia a on cie zaczyna wyzywac czu tez dostajesz bana za free, o to taka cala filozofia jak zaczac
  • Odpowiedz