Wpis z mikrobloga

Jestem nad polskim morzem i jak widzę te biedne otyłe dzieci w wieku 9-15 lat to chce mi się płakać. Chłopcy zero sportu, ginekomastia taka, że powinni nosić stanik. Dziewczyny rozlazłe i spasle. A rodzice z chipsami i cola na plaży a do tego pety. Za to dla rodziców powinno być więzienie a dla dzieci obozy odchudzające. #bekazpodludzi #przegryw #polska #nadwaga #otylosc
  • 52
  • Odpowiedz
@theOstry: jak chodziłem do podstawówki latach 1996-2002 to były max 2 osoby grube w jednej klasie. Teraz jak widzę małe dzieci to prawie wszystkie są grube. Ja jako dzieciak też pochłaniałem dużo jedzenia nawet słodycze chipsy fast foody ale dużo biegałem, od rana do wieczora nie było mnie w domu i byłem chudy.
Teraz jest podobnie z moimi dziećmi, jedzą prawie wszytsko i chude ale biegają bawią sie cały czas.
  • Odpowiedz
@theOstry nie byłem chudy za dziecka, ale w czasach mojego dzieciństwa (końcówka lat 90 i później) to każdy się ruszał, jak mógł, kiedy mógł i ile mógł. Potem niestety się okazało, że komputery ważniejsze no i się człowiek trochę ulał. Ale i tak, ja jeszcze jestem w stanie na rowerze strzelić pewnie z 30 km ciągiem (oczywiście będę po tym czerwony, jak burak, ale sam radę). A takie dzieci? Padną najpewniej
  • Odpowiedz
@WujaTHC

@theOstry ja się cieszę bo będąc relatywnie zadbanym (jak na leniwego Pollacka)z roku na rok jestem coraz bardziej przystojny w porównaniu do reszty społeczeństwa xD

Niedługo świnie będą się ustawiać w kolejce tak jak babcia obiecała


Mam identyczne podejście. Niech zaniżają poprzeczkę Shreki. Na ich tle będę księciem.
  • Odpowiedz
@theOstry:
Ja wczoraj byłem nad wodą i to samo...
Grube dzieci = Grubi rodzice
Najlepsze jak weszła grupka patusów z dziećmi i pierwsze co to otwarli po piwku i stara do starego "chcesz"? []
ALEEE żeby nie było kolorowo to prowadzenie zdrowego trybu u dzieci też ma swoje minusy (widzę po moim 9 latku), gdzie buntuje mi się i wręcz domaga, żebym czasami kupił
  • Odpowiedz
@theOstry no mi się słabo robiło jak kiedyś byłem u kogoś (mniejsza z tym kto to był), dorośli otyli i dają dziecku, które ma z 3-4 lata telefon, cheetosy i pepsi XD no #!$%@? mać XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@RAMBOnaBOSO: swiec przykladem, ja zaczalem pic czasem Oshee, teraz ten napoj jest nagroda w stylu coli, wiadomo super zdrowe to nie jest ale wciaz 100000x bardziej od coli. Nagroda dla moich 6 i 9 letnich dzieci xD
  • Odpowiedz
@TaSQ: w 2015 zacząłem boks i kalistenikę bo się bałem gangów okolicznych po przeprowadzce na studia.
A od 2021 siłownia, głównie crossfit, z nastawieniem na dźwiganie ciężarów. Teraz już sobie nie wyobrażam życia bez siłowni, ale długo miałem akcje że 2 miesiące ostro, a potem przerwa 4 miesiące, i tak w kółko.
  • Odpowiedz
@theOstry: 3 lata temu byłem nad jeziorem na warmii i widze ze kolo mojego kocyka rozklada sie mama z 2 dzieci, wszyscy przeogromni i po chwili widze ze cala trojka ma w reku peto kielbasy i jedza. Poszedlem plywac, pewnie z pol godziny mi zeszlo i wracam. Siedze sobie a male grubaski bawia sie na plaży, a tu nagle mama wola "dzieci, przekąska!". One przybiegają i distaja do reki co?
  • Odpowiedz