Wpis z mikrobloga

Jestem nad polskim morzem i jak widzę te biedne otyłe dzieci w wieku 9-15 lat to chce mi się płakać. Chłopcy zero sportu, ginekomastia taka, że powinni nosić stanik. Dziewczyny rozlazłe i spasle. A rodzice z chipsami i cola na plaży a do tego pety. Za to dla rodziców powinno być więzienie a dla dzieci obozy odchudzające. #bekazpodludzi #przegryw #polska #nadwaga #otylosc
  • 52
  • Odpowiedz
@theOstry: między wiekiem 10 a 14 byłem ulanym grubasem wpieprzającym czipsy i czekolady na tony, zapijajacym litrem Cherry Coke prawie każdego dnia. Nienawidziłem siebie. Rodzice przymyka Li oko i wmawiali mi że wszystko fajnie :/
Do teraz mam jazdy na punkcie swojego wyglądu, mimo, że jestem chudy i chodzę na siłownię od kilku lat....
  • Odpowiedz
@theOstry: Widzę to codziennie na ulicy. To co w 90'/00' nazywano grubym i stawiano na tej niesławnej bramce to dzisiaj jest co najwyżej średniak. Jak można to robić dziecku własnemu? Przecież zwłaszcza w dobie tych przeklętych mediów społecznościowych to jest gwarancja problemów z samoakceptacją. Pomijam, że to droga do inwalidztwa. Nawet osoby z nadwagaa/otyłością, ale ze zbudowanym core'm w dzieciństwie/młodości to jakoś sobie radzą. Ktoś ulany i nieruchliwy od zarania
  • Odpowiedz
ginekomastia


@theOstry: to od hormonow z paszy dla kurczakow, efekt szcepienia dzieci oraz przez chemitrails. bo przeciez nie przez zaniedbania rodzicielskie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@theOstry kurde też to zauważyłem. Doskownie masa otyłych ludzi, dzieci, dorośli. Co ciekawe jak byłem jeszcze z 10 lat temu to było lepiej pod tym względem. Teraz ładnych młodych lasek nie było widać, może mógłbym policzyć je na palcach dwóch rąk. Może byłem w złej miejscowości, może pogoda była nie taka. Ale ogólnie słabo większość kobiet wyglądała. Faceci też z brzuchami, dzieci ulane.
  • Odpowiedz
@theOstry: Córka chodzi na zajęcia gimnastyczne i jak czasami odbieram ją z treningu to widzę co tam się wyprawia ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzieciaki w przedziale 6-15 lat na 30 osób tylko 3 umiały zrobić przewrót w przód, w tył tylko moja córa ogarnęła. Stanie na rękach przy ścianie z pomocą trenera? Połowa nawet nie próbowała bo ze względu na wagę mogły by się uszkodzić. Ćwiczenia
  • Odpowiedz
@theOstry: Byłem niedawno w zoo i jak to w zoo dużo rodzin z dziećmi. W pewnym momencie mówię do dziewczyny "ej, zobacz. Każdy rodzic jest z bebzonem". Dosłownie nie było nikogo szczupłego. Ja rozumiem, że przy dziecku jest mniej czasu, ale nie trzeba siedzieć godzinami na siłowni i mieć aspirację na Sopot. Po prostu każdy pod koszulką hodował piłkę lekarską. No i jak tacy ludzie mają potem dziecku zaszczepić w
  • Odpowiedz
jakby #!$%@? sport i testo byłby w normie to by nie było cyckow


@theOstry: cycki są tak samo jak brzuch i dupa bo tam się tłuszcz odkłada a nie dlatego że ma problemy z hormonami. Więc niemal ginekomastii z otyloscią.
  • Odpowiedz
@theOstry: Najgłupsze w tym jest to, że żeby dzieciaki nie były ulane naprawdę nie trzeba wiele wysiłku. Jeśli od małego chodzisz z takim szkrabem na głupi plac zabaw czy do parku, to dzieciaki same sobie organizują zabawy w ruchu. Dasz młodemu hulajnogę i jeździ. Rzucisz piłkę i już koledzy się znajdą do kopania czy rzucania. Bańki mydlane kosztują 3 zł, momentalnie pół podwórka zaczyna biegać za bańkami. I nawet jak
  • Odpowiedz