Wpis z mikrobloga

@Kolarzino świetnie dobrana para - facet, który do zaoferowania ma swój portfel i kobieta, która stawia drogie prezenty ponad wszystko. Może niektórym taki układ pasuje ale większość jednak chce mieć u swojego boku partnera/partnerkę do życia.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: hmmmm gdybym tego chciał wystarczyło przyjąć ofertę Araba i budować z nim meczety i kalifat w Polsce, ogólnie to arab lubi straszyć ludzi w Krakowie allahem, oszukał swoją żonę ponieważ dał jej słowo że dziecko będzie mogło wybrać wiarę , nie sądzę żeby wspomniał jej o tym że chce budować meczety i ściągać swoich do Polski , rozmnożyć ich z niezbyt mądrymi kobietami polskimi których sława wyprzedziła mnie w
sololivingyolo - @WyzwolonaPodrozniczka: hmmmm gdybym tego chciał wystarczyło przyjąć...

źródło: IMG_20240710_224844

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Co to znowu za rage baity gówniane? Przecież atrakcyjna kobieta może przebierać w facetach jak stara baba w bułkach w biedronce. Niezależnie od wieku. Każdy kto twierdzi inaczej jest deluzjonistą okrutnym
  • Odpowiedz
  • 1
@Orage Zgadza się... też jestem jednym z rozwodników i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Mam 45 lat, uprawiam sporty, zajmuję się swoimi ulubionymi rzeczami/zainteresowaniami. Jeżdżę tam, gdzie mi się podoba... no i ciężko mi się opędzić od kobiet jak i tych starszych to i młodszych..., dbam o siebie, modnie się ubieram...

Czasami krępujące to jest dla mnie, jak któraś nachalnie cały czas mnie wzrokiem mierzy, co jest niezręczne... :/
  • Odpowiedz
  • 0
Co to znowu za rage baity gówniane? Przecież atrakcyjna kobieta może przebierać w facetach jak stara baba w bułkach w biedronce. Niezależnie od wieku. Każdy kto twierdzi inaczej jest deluzjonistą okrutnym


@murmurlrl no tak, ściana to cope, ale dodatkowe jej umacnianie to zawsze trigger dla wykopków.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: hmmmm gdyby tak było to przeszedłbym na islam co nie ? Robiłbym interesy z kebabami i ściągał pracowników żeby niezbyt rozgarnięte polki miały się z kim pieprzyć i zaliczać wpadki XD tylko widzisz haczyk jest taki że dla radykalnych muzułmanów idealnym krajem jest kalifat i republika islamska jak Iran, drugi mały haczyk to taki że takich radykalnych muzułmanów jest wielu XD
sololivingyolo - @WyzwolonaPodrozniczka: hmmmm gdyby tak było to przeszedłbym na isla...

źródło: IMG_20240711_163905

Pobierz
  • Odpowiedz
Bez względu na złowieszcze gadanie przegrywów to jest fakt - jest mnóstwo kobiet w tym samotnych matek które kogoś znajdują a gadanie o ścianie to bardziej wyraz frustracji i złośliwości.


@MorningStarR: oczywiście, że tak. Wiekszosc tych samotnych trzydziestek i tak w koncu skonczy w relacjach z przynajmniej takimi ok facetami, a te cale jeki o scianach to tylko revenge phantasy nieatrakcyjnych chłopów, którzy myśla, że ich to sie czas nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: A ja tam nie wiem o co tym babom chodzi, zdobyć drugą połówkę to jakiś priorytet ? xD
Chyba tylko dla korzyści materialnych dla baby !
  • Odpowiedz