Wpis z mikrobloga

Zapytałem agentkę nieruchomości o to czy mieszkanie jest w ekspozycji południowej, a ta odparła "nie mam ze sobą kompasu". Czaicie? XDDDDD Baba bierze hajs od właściciela i potencjalnego najemcy o dość istotną cechę mieszkania, a ta nawet tego nie wiedziała. Ona dosłownie chciała wziąć hajs za otwarcie drzwi. Beka z klientów takich agencików
#patodeweloperka #nieruchomosci to nie #heheszki
  • 79
  • Odpowiedz
Baba bierze hajs od właściciela i potencjalnego najemcy o dość istotną cechę mieszkania, a ta nawet tego nie wiedziała. Ona dosłownie chciała wziąć hajs za otwarcie drzwi.


@Derasot: oczywiście jej to powiedziałeś, prawda? co odpowiedziała?
  • Odpowiedz
  • 15
@KromkaMistrz: no i możesz tym tylko zyskać. Ale to trzeba chcieć xD
@podjad3k: Powiedziałem jej, że nie było takiej informacji w ogłoszeniu, a to bardzo ważne. No i po zobaczeniu mieszkania powiedziałem, że nie będę jednak zainteresowany, bo za dużo mankamentów wyszło przy oglądaniu.
A tu napisałem o swoich odczuciach i żenującej sytuacji. W czym masz problem?
  • Odpowiedz
@Derasot ci agenci to jeszcze większy rak niz fliperzy.
Oglądam ostatnio ogłoszenie, chalupa za 1.5mln, a picza chce 30k za otworzenie drzwi i odpisanie na podstawowe pytania typu ile wynosi czynsz do wspolnoy.
Szkoda, ze tak malo ogloszen jest bezpośrednio od właścicieli...
  • Odpowiedz
@Derasot: kiedyś zadzwoniłem do agentki nieruchomości, bo u mnie na osiedlu było mieszkanie do kupienia na wysokim piętrze z potencjałem na widok na góry (Katowice here).

Dzwonię.
-dzień dobry, ja w sprawie mieszkania na ulicy X
-aha, aha... Słucham pana?
-chciałem zapytać, w którą stronę wychodzą okna
  • Odpowiedz
Ona dosłownie chciała wziąć hajs za otwarcie drzwi. Beka z klientów takich agencików

@Derasot: kiedyś byłam dosłownie na takiej prezentacji xD Babka oprowadzała nas jakby pierwszy raz widziała dom na oczy, "tutaj państwo mają kuchnię, tu stoi piekarnik, jest okno".
Ale moje ulubione kwiatki xD
-nie ma ogrodzenia, gdzie przebiega granica działki?
-yyy no to by trzeba było zobaczyć na mapy, nie umiem państwu
  • Odpowiedz