Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała Sri Lankę xD

Oszczędzała trochę i jedzie na 10 dni sama.

Więc jeśli usłyszycie, że jakaś p0lka umarła na Sri Lance, to możecie mówić, że byliście przy tym zanim to się stało.

Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD

Moje świeże przemyślenia z lotu samolotem na długą trasę są takie, że czułam się mega otumaniona przez tę zmianę ciśnienia i od razu przestała mnie głowa boleć jak zaczęliśmy lądować
Chyba kosmos jednak nie dla mnie

Jak znajdę coś śmiesznego na Sri Lance [oprócz baby bo to już śmiechu warte, mówiłam] to wrzucę
Pozdrawiam całe dwie osoby obserwujące ten post i konia

#chwalesie #wycieczka #podroze #frenpill
Wrrronika - Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała ...

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@Wrrronika: no w Dubaju to normalne, że się gapili na samotną kobietę, bo tam sami muzułmanie, a dla nich taka wolność kobiet, jaką mamy w Europie jest niepojęta. A Sri Lanka to już raczej luzik, o ile będziesz się trzymać bardziej turystycznych rejonów, chociaż to kraj w 70% buddyjski, więc raczej nikt Cię tam zaczepiał nie będzie.
  • Odpowiedz
@Wrrronika: udanego wyjazdu. Z tego co czytalem obszerny watek na reddicie - tamtejsi dżentelmeni maja nieco inne standardy takze bardz stanowcza jezeli chodzi o wyznaczanie granic.
Ponadto czytalem ze ludzie sa tam mega wyczilowani i ze SL to jest nastepne Bali. Sporo expatow i Surferow sie tam przewija
Uwazaj z jazda na skuterze - ludzie tam jezdza jak #!$%@?, zwlaszcza ciezarowki (sa o tym filmiki na jutubach)
Wyslij jakas pocztowke
  • Odpowiedz
@Wrrronika: ja w tym roku też pierwszy raz samolotem 31 lat here xD na***ałem więcej zdjęc podczas lotu jak na wakacjach xD pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę!
  • Odpowiedz
czy jesteś średnio urodziwa czy masz ładną duperkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz


@MajsterOfWihajster: no dupery to mogą mi kardiashanki zazdrościć, ale gęby niestety nie xD

@Tajlosfit nie, absolutnie. Tam nie ma w ogóle muzłumanów. Jedynie co oczywiste - jak chcesz wejść do świątyni buddyjskiej to musisz zakryć ramiona i kolana, ale tak to krótkie spodenki i koszulka spokojnie
  • Odpowiedz
Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD


@Wrrronika: ale ściema ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam jest tyle różnych ludzi, że nie jesteś żadnym wyjątkiem, poważnie. widać, że pierwszy raz na większym lotnisku
  • Odpowiedz