Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała Sri Lankę xD

Oszczędzała trochę i jedzie na 10 dni sama.

Więc jeśli usłyszycie, że jakaś p0lka umarła na Sri Lance, to możecie mówić, że byliście przy tym zanim to się stało.

Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD

Moje świeże przemyślenia z lotu samolotem na długą trasę są takie, że czułam się mega otumaniona przez tę zmianę ciśnienia i od razu przestała mnie głowa boleć jak zaczęliśmy lądować
Chyba kosmos jednak nie dla mnie

Jak znajdę coś śmiesznego na Sri Lance [oprócz baby bo to już śmiechu warte, mówiłam] to wrzucę
Pozdrawiam całe dwie osoby obserwujące ten post i konia

#chwalesie #wycieczka #podroze #frenpill
Wrrronika - Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała ...

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Wrrronika: no i fajnie, tak trzeba żyć. A w Dubaju to raczej gapić się nie powinni, to duży hub przesiadkowy na Azję.. no, chyba że w bikini siedzisz albo z czapeczką ze śmigłem na głowie.
  • Odpowiedz
@Wrrronika załóż jakiś swój tag i dodawaj na nim info gdy będziesz miała neta i coś fajnego do opowiedzenia, chętnie poczytamy.

Jeśli będzie problem z netem zapisuj notatki z każdego dnia na telefonie i potem je wrzucaj gdy neta gdzieś złapiesz.
Udanej podróży!
ᅟᅟ
---
🗯 Mikroczatᅟᅟ
  • Odpowiedz
@Wrrronika: jak jedziesz sama to troszkę uważaj, nawet ja jako mało urodziwa mirabelka miałam tam dziwne komentarze na swój temat. Jedziesz na hotel gdzieś, czy będziesz zwiedzać po kraju?
  • Odpowiedz
  • 4
@Konkol: po kraju, 6 różnych hoteli będę mieć

Wyrąbane w komentarze, dopóki nie beda próbowali mnie obrabować, bo wtedy zobaczą ile dostaną ode mnie () [pewnie wszystko ehhhh]
  • Odpowiedz
  • 22
Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD


@Wrrronika: jak jestes blondynka to polec do indii albo bangladeszu to juz na lotnisku poczujesz sie jak atrakcja turystyczna
  • Odpowiedz