Wpis z mikrobloga

#starwars
The Force Awakens jest przyczyną dlaczego aktualnie Gwiezdne Wojny wyglądają tak jak wyglądają. Nic tak nie zaorało tej franczyzy jak właśnie ten film. Właściwie każda głupota, która pojawiła się w kolejnych filmach czy serialach jest pośrednio związana z tym w jaki sposób stworzono epizod 7. Śmiać mi się chce, jak ludzie krytykują Riana Johnsona za to jak pokazał Luka w 8 epizodzie, podczas gdy to nie kto inny jak Jay Jay Abrams, nakreślając 7 epizod zarznął właściwie wszystkich starych bohaterów. Luke w Skywalker Odrodzenie został tak ukazany jak zostać musiał ukazany, patrząc na fabułę TFA.

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
donnywc3 - #starwars 
The Force Awakens jest przyczyną dlaczego aktualnie Gwiezdne Wo...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@donnywc3: nie tylko chodzi o Luke'a. Każdy pomysł został zerżnięty z poprzednich trylogii. Od głównego antagonisty w masce, przez nową gwiazdę śmierci w planecie, przydupasa droida a kończąc na "Somehow palpatine has returned" i ataku koni na statku wtf xd
  • Odpowiedz
  • 5
@haabero: bardziej chodzi mi o kwestię, gdzie każdy krytykował Johnsona, że Luke w 8 epizodzie odciął się od mocy i miał #!$%@? na to co się dzieje w Galaktyce. A #!$%@? jak mieli go inaczej przedstawić w 8 epizodzie, skoro w 7 jasno było powiedziane, że wszystko to co Luke próbował stworzyć, cały nowy zakon został rozwalony w drobny mak, wszyscy jego uczniowie zostali zabici, a on sam #!$%@?ł na
  • Odpowiedz
@donnywc3: ja mam teorie, że włodarze Disneya nakazali #!$%@?ć starych bohaterów po to, żeby móc wprowadzić nowych, którzy będą trafiali do nowych, młodszych fanów, przez co będzie im można sprzedać zabawki, koszulki, gry i cała reszte merchu. Excel wygrał
  • Odpowiedz
  • 0
@Aerwin: niestety, ale oprócz tego że przez to właściwie wywalili całą oryginalną trylogię do kosza, totalnie zniszczyli poświęcenie Anakina, to jeszcze zamknęli się w bańce w której dalej nie wiedzą jak z niej wyjść. Przez to, że tak na prawdę Imperium i Imperator nie giną, to nie ma jak aktualnie poprowadzić fabuły do przodu. Widać to świetnie po Mandalorianinie, gdzie przecież Grogu nie mogą zostawić z Lukiem, bo potem cała
  • Odpowiedz