Wpis z mikrobloga

Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by to opisać.. W ostatni piątek byłem z rodziną na zakupach w niedawno otwartym nowym sklepie Lidl przy ul. Odkrytej w Warszawie.

Było chwilę po godzinie 15:00 gdy z wyładowanym na maxa wózkiem mimo próśb moich i innych klientow o otwarcie kasy standardowej zostaliśmy zaproszeni do kas samoobsługowych… ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prośby i niezadowolenie zostały zbyte przez pracownika,że cytuje: „Taka jest polityka firmy” a „jeśli nie uda nam się zmieścić w 1 koszu kasy automatycznej resztę zakupów możemy dokończyć w drugiej innej kasie”. Nosz kmac! (òóˇ)

Tak żenującej i irytującej sytuacji nie miałem nigdy. Zakupy na ponad 500 zł nie wiem do dziś jak udało mi się wszystko zmieścić. W konkurencyjnej #biedronka nigdy nie miałem podobnie upokarzającej sytuacji.

A czy wy spotkaliście się z takim traktowaniem w sieci Lidl?

Zdjęcia poniżej na dowód:
Argajl - Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by...

źródło: IMG_3006

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
w Lidlu to nie takie proste, trzeba paragon zeskanować żeby wyjść i nie ma osobnego wyjścia bez zakupów


@Templar: to jest jedna z największych patologii tego gównosklepu. Chcesz wyjść jak człowiek bo nic nie kupiłeś - taki #!$%@?, przeciskaj się przez kolejkę do kasy, a jak wszystkie są zamknięte to przeskakuj przez bramkę.
  • Odpowiedz
@Argajl akurat w Polsce bywam raz na kilka lat, więc sytuacja jest mi obca. U mnie jednak zawsze w każdym markecie mającym kasy samoobsługowe jest czynna minimalnie jedna kasa, najczęściej dwie. Najlepiej radzi sobie z tym Tesco, gdzie często jest otwartych ok. 4 kas normalnych i praktycznie puste samoobsługowe. Najgorzej wygląda Billa, gdzie na siłe chcą kierować ludzi do kas samoobsługowych, ale ci stają w kolejach do tradycyjnych kas. Mają otwartą
  • Odpowiedz
jeszcze Lidl traktuje klienta jak złodzieja z tym #!$%@? oaragonem


@Klepajro: to niestety nie tylko w Lidlu i nie tylko w Polsce. Chyba tylko Biedronka ma rigcz i #!$%@? na skanowanie paragonów.
  • Odpowiedz
wykopki i tak będą chwalić Lidla bo już tak bardzo wpłynął na nich ich marketing.


@Krupier: to jest zwykły dyskont, a dokładniej stuningowany Kaufland.
Jakość produktów w ogóle nie odbiega od reszty sklepów....
Tak przy okazji, kiedyś zacząłem kasować coś na samoobsługowej, ale zobaczyłem że dla kogoś otworzyli normalną kasę, więc przeniosłem się szybko na taśmę. Babka mnie pouczała, że tak nie można, a ja odpowiedziałem że skąd mam wiedzieć
  • Odpowiedz
@Argajl: Miałem to samo, te lidlowskie urwy robią to z premedytacją. Leci ta reklama o kasach, wszystkie normalne pozamykane, masz cały wózek wypełniony towarem ale jak poprosisz pracownika to coś burczy pod nosem i zaprasza do kasy samoobsługowej i ucieka. Po trzeciej takiej sytuacji po prostu ograniczyłem tam zakupy chyba że muszę. Jakoś w paletowni potrafią trzymać jedną kasę otwartą cały czas i problem nie istnieje. Ha tfu na Lidla
  • Odpowiedz