Wpis z mikrobloga

Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by to opisać.. W ostatni piątek byłem z rodziną na zakupach w niedawno otwartym nowym sklepie Lidl przy ul. Odkrytej w Warszawie.

Było chwilę po godzinie 15:00 gdy z wyładowanym na maxa wózkiem mimo próśb moich i innych klientow o otwarcie kasy standardowej zostaliśmy zaproszeni do kas samoobsługowych… ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prośby i niezadowolenie zostały zbyte przez pracownika,że cytuje: „Taka jest polityka firmy” a „jeśli nie uda nam się zmieścić w 1 koszu kasy automatycznej resztę zakupów możemy dokończyć w drugiej innej kasie”. Nosz kmac! (òóˇ)

Tak żenującej i irytującej sytuacji nie miałem nigdy. Zakupy na ponad 500 zł nie wiem do dziś jak udało mi się wszystko zmieścić. W konkurencyjnej #biedronka nigdy nie miałem podobnie upokarzającej sytuacji.

A czy wy spotkaliście się z takim traktowaniem w sieci Lidl?

Zdjęcia poniżej na dowód:
Argajl - Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by...

źródło: IMG_3006

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • 0
V @Argajl dlatego nie chodzę do lidla, bo kasjerki gadają same do siebie na słuchawkach, muszę mieć paragon do wyjścia z kasy automatycznej no i teraz Fakt, że nie ma zwykłych kas przelał czarę goryczy.

Dodatkowo nie można podać nr telefonu do aktywacji karty klienta i produkty są w brandowanych zgrzewkach, np woda z logiem Lidla tylko wchodzi na promocję. Stojąca obok zwykła woda, ta sama, ale bez logo producenta, na
  • Odpowiedz
  • 0
Trzeba było zostawić wózek i wyjść


@piSSowiec39: ja tak robiłem jak mieli taką "politykę firmy" by każdemu klientowi, który kupuje alkohol sprawdzać dowód. Parę razy robiłem zakupy do domu, ale że alkoholu mi nie sprzedadzą to zostawiłem wszystko na taśmie. Któregoś razu z kumpelm byliśmy i kasjerka chce "dowodzik", żaden z nas nie ma przy sobie, ale ochrona stała obok, patrzy na nas i mówi "przecież to stare byki są,
  • Odpowiedz
A czy wy spotkaliście się z takim traktowaniem w sieci Lidl?


@Argajl: W moim lidlu tego nie ma, ale spotkałem się w innym. Na 5 kas klasycznych wszystkie zamknięte.

Chyba tylko Biedronka ma rigcz i #!$%@? na skanowanie paragonów.


@Krupier: Biedronka w kasach ma zamontowane kamery, które analizują towar. W biedrze często bywa też ochraniacz.
  • Odpowiedz
@Argajl: a nie mogłes skorzyatać z duzej kasy samoobsługowej? U mnie w lidlu sa małe kasy samoobsługowe, oraz duze - dla osób z dużymi zakupami, LADA NA ZESKANOWANE ZAKUPY jest wtedy 3 x większa, niż ta na zdjęciu. Ale pewno masz problem z upośledzeniem....
  • Odpowiedz
Se wtedy popieprzy o polityce firmy na bezrobociu.

No ale niektórzy nie widzą nic więcej poza czubek swojego kinola


@Paukopulos: A co ma zrobić? Narażać się na zwolnienie teraz? xD

a nie mogłes skorzyatać z duzej
  • Odpowiedz
  • 0
@piSSowiec39: najpierw spędź godzinę w sklepie - potem wyjdź, bo ego urażone, no ta, rozwiązanie wykopka, najbardziej emocjonalnego płatka śniegu w polsce
  • Odpowiedz
Lidl optymalizuje koszty, przerzuca pracę na Was, a wy jeszcze uszami klaszczecie xD Coś, co miało być udogodnieniem staje się przymusem.


@XpedobearX: mam pod domem lidla giganta, tzn największy ruch w Polsce. kasa samoobsługowa u mnie - 16 sztuk, + 4 zwykłe kasy. A i ta są kolejki.
  • Odpowiedz
  • 1
wykopki uwielbiają te kasy samoobsługowe


@SmugglerFan: wiesz jak to jest, jeden z drugim zaklaszcze uszami interesownie to potem reszta wykopków robi to samo. I to działa w większości dziedzin, wystarczy kilka osób które coś zaaprobują to można pisać peany pochwalne
  • Odpowiedz
  • 0
wystarczyło powiedzieć, że nie płacisz kartą.


@BonerBogdan: klasyczne napisz że nie wiesz o czym piszesz nie pisząc że nie wiesz o czym piszesz, już sam zakupy robisz czy jeszcze nie?
  • Odpowiedz