Wpis z mikrobloga

Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by to opisać.. W ostatni piątek byłem z rodziną na zakupach w niedawno otwartym nowym sklepie Lidl przy ul. Odkrytej w Warszawie.

Było chwilę po godzinie 15:00 gdy z wyładowanym na maxa wózkiem mimo próśb moich i innych klientow o otwarcie kasy standardowej zostaliśmy zaproszeni do kas samoobsługowych… ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prośby i niezadowolenie zostały zbyte przez pracownika,że cytuje: „Taka jest polityka firmy” a „jeśli nie uda nam się zmieścić w 1 koszu kasy automatycznej resztę zakupów możemy dokończyć w drugiej innej kasie”. Nosz kmac! (òóˇ)

Tak żenującej i irytującej sytuacji nie miałem nigdy. Zakupy na ponad 500 zł nie wiem do dziś jak udało mi się wszystko zmieścić. W konkurencyjnej #biedronka nigdy nie miałem podobnie upokarzającej sytuacji.

A czy wy spotkaliście się z takim traktowaniem w sieci Lidl?

Zdjęcia poniżej na dowód:
Argajl - Czy spotkaliście się z taką sytuacją w #lidl ? Musiałem parę dni ochłonąć by...

źródło: IMG_3006

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napisz maila do centrum obsługi klienta, u mnie to samo było. Ale teraz jak zapraszają do samoobsługowej to się pytam: " nie ma żadnej normalnej otwartej?" "napewno?" i zawsze z niechęcią ale zaprasza do siebie, musi obsłużyć w normalnej, nawet jest przy samoobsługowych tabliczka "z zakupami xxl zapraszamy do normalnych kas".

W samoobsługowej w lidlu gotówką można płacić.
  • Odpowiedz
@Templar

>@Argajl: Trzeba było zostawić wózek i wyjść.


@piSSowiec39 w Lidlu to nie takie proste, trzeba paragon zeskanować żeby wyjść i nie ma osobnego wyjścia bez zakupów, trzeba albo przepychać się przez ludzi przy zwykłej kasie, a jak są wszystkie zamknięte to musisz prosić obsługę, żeby Ci bramkę
  • Odpowiedz
@Argajl kiedyś w biedrze mając na maxa wypakowany koszyk czekalem 15 min w kolejce do kasy. Tuz przed kasa babka zwinęła majdan i zaprosila wszystkich do kasy obok (gdzie byla taka sama kolejka). Zostawilem cały koszyk zakupów przed kasą i poszedłem w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Argajl: miałem kiedyś tak w tesco, że zrobiłem duże zakupy, cały koszyk ten duży wypełniony po brzegi i skanowałem wszystko na samoobsługowej i jak już byłem przy końcu to wyskoczył błąd i przyszła typiara tak młoda i coś tam poklikała i mi gada, że mam od początku skanować wszystko to jej powiedziałem, że chyba miała spięcie w inkubatorze i ją #!$%@?ło i nie będę tego skanował od nowa i ewentualnie
  • Odpowiedz
@Argajl: tak, dokładnie też miałem. Robię zakupy większą ale raz na tydzień za parę stówek i i też zapytałem o otwarcie kasy i gówno. Najlepsze, że z głośników leciało "zapraszamy do kasy samoobsługowej, ale mamy dla Państwa również otwarte normalne kasy!" No #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@Argajl: Trzeba było powiedzieć, że chcesz rozmawiać z kierownikiem sklepu. Generalnie to teraz tak cisną na to bo pewnie chcą tak pokryć braki urlopowe. W mojej miejscowości to trzeba pochwalić biedronkę bo zatrudnili pomocników do rozkładania towaru i paleta z towerem to góra parę minut stoi. Także się uwijają.
  • Odpowiedz
@Argajl: Nabilbym na 5 kasach po kilka towarów i wyszedł w #!$%@? bez płacenia. Podobnie zrobiłem kiedyś w biedzie jak baba nie miała czasu podejść żeby zaakceptowac mi energola wiec mięso i lody zostały przy kasie.
  • Odpowiedz
A czy wy spotkaliście się z takim traktowaniem w sieci Lidl?


@Argajl: nie, nie jestem klientem premium żeby robić zakupy za 500 zł, wiem że to mało obecnie, ale nie wiem czy ja miesięcznie tyle na zakupy wydaję
  • Odpowiedz
@Argajl u mnie w mieście w różnych lidlach taka sama sytuacja więc taka polityka firmy, napisałem nawet w tej sprawie na stronie lidla ale odpowiedź była zbywająca. Kasy samoobsługowe są fajne jak mam kilka rzeczy ale nie jeśli to jest cały wózek, do tego sporo warzyw i owoców oraz pieczywa…
  • Odpowiedz
@Argajl: ostatnio w siecówce z ciuchami postawili kasy samoobsługowe, facet stanął do zwykłej kasy, obsługa pyta kartą czy gotówką, facet że kartą to obsługa jak kartą to proszę do samobosługowej xD i ściągasz tam te wieszaki, #!$%@? się ze skanowaniem xD
  • Odpowiedz