Wpis z mikrobloga

Jedzenie do kołchozu nosicie w plecaku i łazicie z tym plecakiem jak jakiś uczeń czy może w siatce albo jakiejś torbie co też nie jest dobrym rozwiązaniem, bo jest pedalskie i jeszcze masz wtedy zajętą rękę czyli swoją najgroźniejszą broń i nie jesteś gotowy do walki? Czy jest jakieś dobre rozwiązanie oprócz nie noszenia niczego?
#przegryw #kolchoz #pracbaza #modameska
Smasher69 - Jedzenie do kołchozu nosicie w plecaku i łazicie z tym plecakiem jak jaki...

źródło: 1000029633

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smasher69: Ja noszę plecak bo można tam załadować i rzeczy do roboty i zakupy jak się wraca, amunicję, siekierę i na chama świnke morską jak nie znosi rozstań z właścicielem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szyszkalogin: @SmutnyKot: też noszę plecak i więcej się tam zmieści, ale czuję się z tym trochę jak gimbus. Kiedyś myślałem, że jak skończę szkołę, (która była dla mnie jak więzienie) to uwolnie się od noszenia j#####go plecaka. Lata minęły, a ja dalej za####dalam z plecakiem. Przecież to jest chore.
  • Odpowiedz
@Smasher69: do jakiej walki, gdzie ty #!$%@? pracujesz chlopie, w kolchozie czy z zulami bijesz sie o pety? Kazda opcja ma swoje wady jak i zalety. Przstan sie przejmowac i wybierz opcje z najlepszym bilansem dla ciebie.
  • Odpowiedz