Wpis z mikrobloga

@hamakashi moze i tak być. Jakim cudem zarobki juniorow maja byc wysokie jak co roku kilkadziesiat tysiecy ludzi startuje aby byc w IT a miejsc jest max tysiac w skali roku?
  • Odpowiedz
@Milo900: Ale do kogo pretensje masz o to? Przecież to sama branża IT to spowodowała chwaląc się wszędzie zarobkami i robieniem obiadu, gotowaniem i graniem w gierki na HO
  • Odpowiedz
@Mathas xDDDDD to nie byl powod czemu tak sie stalo.

Coraz wiecej ludzi po prostu chce godnie zyc i miec czas na zycie. Dzis praca ktora nie jest zdalna powoduje czesto to ze traci sie 2-3h na dojazdy z pracy / do domu. Plus koszty transportu itp

I rokrocznie branza it ma wysokie miejsce w zarobkach czy podwyzkach. Wiec wybor tysiecy ludzi jesy prosty
  • Odpowiedz
@Mathas ale.ja Ciebie doskonale rozumiem.

Ale ten szał ciał na IT w Polsce nie wzial sie z tego, ze ktos przeczytal ze ten z IT sie #!$%@? a wzial kase. Tylko po prostu IT to byl przez ostatnie dziesieciolecia bastion, w ktorym byly wysokie stawki plus duze podwyzki rok do roku.

To ze to sie zmienilo wiedza tylko ludzie w IT, ale powstalo od groma firm i samych prywatnych ludzi ktorzy
  • Odpowiedz
@Kakoq: tyle to ja dostałem od razu na start w ogólnym dziale IT: bez studiów, doświadczenia ani umiejętności, tylko ze smykałką do komputerów.
  • Odpowiedz