Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w zwiazku jak macie wspolne konto i to ona zarzadza hajsem? Jak sie poklocicie to potem musisz pisac do drugiej polowki, pol godziny zeby Ci wyslala jakas kase bo nie masz jak zatankowac albo cos kupic xD (to jest tak ze leci cala kasa z wyplat na wspolne konto i potem ona wysyla mi jakas kase na zycie itp.)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #seks #zwiazki
  • 153
  • Odpowiedz
@Milo900: założenie konta przez internet albo na mieście - 15 min.
powiadomienie pracodawcy o nowym numerze konta - 2 min.

Chyba lubisz być pod butem, tak jak ona w 100% w kontroli.
  • Odpowiedz
Wiecie co jest najgorsze w zwiazku jak macie wspolne konto i to ona zarzadza hajsem


@Milo900: Śmieszne, nie. Jak sama nazwa wskazuje konto jest wspólne więc środkami na nim zarządzamy wspólnie. A jeśli u kogoś jest inaczej to współczuje i przykro mi, ale ziomek jesteś w toksycznym związku.
  • Odpowiedz
@Milo900

1.Wspaniały bait pod wykopków, aż odpisałem

2.Nawet znane mi małżeństwa ze stażem po 25 lat mimo wspólnego konta głównego mają też indywidualne więc musisz postarać się bardziej z tymi zarzutkami
  • Odpowiedz
@Milo900 trzeba być najgorszym beta śmieciem żeby mieć tylko jedno konto.
Z moją różową mamy jedno wspólne na które wpłacamy taka samą kwotę (mimo że zarabiam kilkakrotnie więcej) i dzielimy wydatki na pół.
Reszta leży sobie na moim prywatnym koncie, do tego 2 osobne konta w innych kraja eu w razie coś mi się w Polsce mocno wysra i gotówka w kilku walutach.
Jest jedno ukryte przed nią konto na które
  • Odpowiedz