Wpis z mikrobloga

trochę ma racji, w wioskach ludzie za bardzo patrzą na innych, co ubierają, czym jeżdżą, co robią


@NowyStaryMirek: Ale kto ma trochę rozumu, ma w to w------e. Możesz się inaczej ubrać będą p-------ć, że dziwak, ale jak chodzisz codziennie n------y to wszystko ok xD
  • Odpowiedz
@Werdna: Ale sobie historyjkę ułożyłeś, może jeszcze smoka dodaj xD A może przyjechała z miasta wielka pani i jakaś Bożenka ze straganu coś jej powiedziała, ale to nie usprawiedliwia patrzenia z góry na wszystkich mieszkańców tej malusiej miejscowości
  • Odpowiedz
@WielkiNos Napisała to dziwnie ale ma rację, w małych miasteczkach ludzie potrafią innym dogryzać tekstami miastowy itp. Na takich zadupiach to ludzie potrafią przeżywać że ktoś kolędy nie przyjął a co dopiero wygląd odbiegający wyglądu ogółu.

Fakt faktem ludzie z małego zadupia co się przeprowadzili do np. Warszawy też potrafią się odkleić ale to już inna temat.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: Ale po co obrażasz od razu? Mamy różne zdania na ten temat i to nie czyni ani mnie ani ciebie debilem. Uważam że traktuje mieszkańców swojej "malusiej" miejscowości w sposób protekcjonalny, a to jest naturalnie powiązane z poczuciem wyższości.
  • Odpowiedz
Ale sobie historyjkę ułożyłeś


@7355608: rodzina miała chatkę w górach w stereotypowej wiosce polski Z, to nie wyobraźnia tylko doświadczenie
  • Odpowiedz
@Werdna: Sam jestem z niewielkiej miejscowości i wiem, że ludzie tam bywają trudni, ale są także dobre i inteligentne osoby. Mam też wrażenie, że wraz z wymianą pokoleniową mentalność na wioskach się powoli zmienia, ale temu procesowi z pewnością szkodzą właśnie takie posty juleczek napędzające antagonizmy wieś -miasto.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Moi rodzice nadal mieszkają w mojej rodzinnej wsi. Oczytani, dobrze ubrani, zamożni, wspierający instytucje kulturowe, zainteresowani światem. Oni tę czereśniare zjadają na śniadanie swoim obyciem. Julka wieśniara czuje się lepsza bo pojechała studiować zarządzanie polem namiotowym na 20 najlepszej uczelni w warszawie, dobre.
  • Odpowiedz