Wpis z mikrobloga

@7355608 w którym miejscu na tym screenie jest to co napisałeś bo ja czytam coś zupełnie innego

Nawet nazwała swoją miejscowość malusią czyli miło a nie wiocha czy inne odludzie. Nic nie mówi też o ludziach jako takich tylko o czymś co jest faktem, że w małych miejscowościach często ludzie śmieją się z mody wielkich miast.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: opis sytuacji dodała jak ostatnia dzbaniara, ale to co mówi ma sens i jej przedstawienie było ewidentnie czymś personalnym do pewnej grupy osób którą ja ogląda i komentuje

Sam miałem kiedyś narrację w głowie wykopową, że łeeee wyjechali do wielkich miast i #!$%@? wielcy światowi. Dopóki sam nie wyjechałem, nie nabyłem wiedzy, nie zmieniłem mentalności i nie zostałem okradziony i pomówiony przez zakompleksione małe #!$%@?
  • Odpowiedz
@Ryszard_Harkonnen mhm i te obwarzanki koło Wawy, Wro to gdzie są? Sam uciekłem z centrum Wro na przedmieścia poza jego obszarem administracyjnym i jestem szczęśliwy jak nigdy w mojej suburbii. I lokalsi jakoś nie żyją moim życiem, mają mnie generalnie w dooopie ku zadowoleniu obydwu stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: Szczerze mówiąc, to gdyby nie mentalność ludzi w małym mieście, to nie miałbym nic przeciwko temu, by wrócić do mojej rodzinnej pipidówki na emeryturę. Jednak jak pomyślę, że jest to miejsce w którym nadal niemal się przyklęka na widok proboszcza, lokalnego biznesmena z Januszexu traktuje się jakby był w pierwszej dziesiątce Forbesa a małolat, który np. strojem odstaje od innych słyszy za plecami "że też rodzice mu pozwalają się
  • Odpowiedz
@Mihaueck: Te tzw. suburbia często składają się z takich jak Ty. To ludzie, którzy uciekli z dużego miasta. Nie mają małomiasteczkowego mentalu. Co innego jakieś wygwizdowie w Polsce B. Po tygodniu miałbyś ochotę uciekać.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: Nikt nie będzie woził dzieci do dobrej szkoły dzień w dzień po 2h, a dodatkowe zajęcia z gry na pianinie i krykieta? Jak wyjść do restauracji, jak dojechać na pole golfowe, jak to wszystko poukładać w grafiku mając 2h drogi? Jak lecieć do NY czy Tokyo żeby coś załatwić? Zamówi Ubera do Konar Małych 70km od miasta?

Jak ktoś ma kase to kupuje sobie domek na przedmieściu z dobrą
  • Odpowiedz
opis sytuacji dodała jak ostatnia dzbaniara, ale to co mówi ma sens i jej przedstawienie było ewidentnie czymś personalnym do pewnej grupy osób którą ja ogląda i komentuje


@Zly_On: ale ona jest typowym przykładem takiego małomiasteczkowego myślenia w złym tego słowa znaczeniu. Jak się podróżuje i mieszka latami na całym świecie i nabywa perspektywy na życie- to polskie tzw polskie duże miasta nie są wcale duże i nie różnią się
  • Odpowiedz
@7355608: Lubię krytykować instajuleczki, ale małe wiochy to stan umysłu. Mocno prawdopodobne że jej ktoś pocisnął od "miastowych" za wygląd albo zachowanie. Lepiej na agresję wsiórów odpowiadać tym samym niż chować głowę w piach. Dla mnie zachowanie juleczki ok
  • Odpowiedz
@Ryszard_Harkonnen jak czytam takie bzdety to nie chce mi się odpisywać ale raz zrobię wyjątek. Znam bogatych ludzi i wszyscy wynieśli się z miast. Miasta są dla hołoty, tak było jest i będzie. A nauczyciel pianina przyjeżdża do mnie. I nikt nie trenuje krykieta xD.
  • Odpowiedz