Wpis z mikrobloga

Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podzielić moimi wnioskami na tym bezrobociu:
- koncepcja dni tygodnia przestała dla mnie istnieć gdzieś po 3 tygodniach obijania się - wydawało mi się że dzisiaj wtorek a wtorek był 2 dni temu, jedynie rodzina w domu w weekend jako tako prostowała moją świadomość tygodnia
- spodziewałem się, że #!$%@?ę se zegar dobowy ale nie, grzecznie szedłem spać o północy, wstawałem o 8-9 bez budzika
- obejrzałem kilka filmów i seriali, które mi zalegały
- kilka razy skorzystałem ze zbiorkomu zamiast z własnego auta (ceny paliwa) - jako bezrobotny menel z nadmiarem czasu to nie narzekałem ale generalnie transport publiczny nie jest dla kogoś kto ma rigcz oraz szacunek do własnego czasu xD
- odkryłem, że w moim mieście jest "smart" radar połączony z sygnalizacją na przejściu dla pieszych więc jak w odpowiednym momencie dodam gazu to zdążę przeskoczyc na zielonym ale inni za mną zostaną zatrzymani przez "karne" czerwone trwające 10 sekund
- gotowałem dużo własnego żarcia i to było fajne
- chodzenie na rozmowy o pracę jest #!$%@?ące
- jeżeli weźmiesz kartonową tulejkę po papierze WC i włożysz ją w drugą to możesz to zrobić 11 razy, potem karton jest za gruby aby upchać ich więcej

#neet #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podz...

źródło: foto

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeżeli weźmiesz kartonową tulejkę po papierze WC i włożysz ją w drugą to możesz to zrobić 11 razy, potem karton jest za gruby aby upchać ich więcej


@SzubiDubiDu: robiłem tak w poprzedniej robocie, kurcze nie pamiętam do jakiej liczby doszedłem ale wiem że inny się przyłączyli
  • Odpowiedz
@PawelW124: jest jeszcze Janusz(jakieś cyferki) co też nie ma dzieci, jest wdowcem, pracuje w kolejnictwie ale nie jako maszynista i najczęściej streamuje Euro Truck Simulator 2.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: jak można pozwolić sobie na 3 miesiące takiego trwonienia czasu? nie uczyłeś się niczego w tym czasie? nie próbowałeś się rozwijać nawet jeżeli chodzi o język? Tylko leżałeś, upychałeś kartonik po srajtaśmie w inny kartonik i oglądałeś seriale? Boże, 3 miechy jak krew w piach.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: a mnie mówili, że 3-4 miesiące bycia neetem to gówno nie neetowanie. Faktycznie dni tygodnia zaczynają się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Andrzej_Buzdygan Nie każdy musi lub chce #!$%@?ć 12 miesięcy w roku i brać tylko urlop na 2 tygodnie. Ja tak samo w okresie zimowym gówno robię (dosłownie), ale też czytam, oglądam filmy, seriale. Coś tam dłubnę z jakimś projektem gdy mi wpadnie
  • Odpowiedz