Wpis z mikrobloga

Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podzielić moimi wnioskami na tym bezrobociu:
- koncepcja dni tygodnia przestała dla mnie istnieć gdzieś po 3 tygodniach obijania się - wydawało mi się że dzisiaj wtorek a wtorek był 2 dni temu, jedynie rodzina w domu w weekend jako tako prostowała moją świadomość tygodnia
- spodziewałem się, że #!$%@?ę se zegar dobowy ale nie, grzecznie szedłem spać o północy, wstawałem o 8-9 bez budzika
- obejrzałem kilka filmów i seriali, które mi zalegały
- kilka razy skorzystałem ze zbiorkomu zamiast z własnego auta (ceny paliwa) - jako bezrobotny menel z nadmiarem czasu to nie narzekałem ale generalnie transport publiczny nie jest dla kogoś kto ma rigcz oraz szacunek do własnego czasu xD
- odkryłem, że w moim mieście jest "smart" radar połączony z sygnalizacją na przejściu dla pieszych więc jak w odpowiednym momencie dodam gazu to zdążę przeskoczyc na zielonym ale inni za mną zostaną zatrzymani przez "karne" czerwone trwające 10 sekund
- gotowałem dużo własnego żarcia i to było fajne
- chodzenie na rozmowy o pracę jest #!$%@?ące
- jeżeli weźmiesz kartonową tulejkę po papierze WC i włożysz ją w drugą to możesz to zrobić 11 razy, potem karton jest za gruby aby upchać ich więcej

#neet #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podz...

źródło: foto

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
- kilka razy skorzystałem ze zbiorkomu zamiast z własnego auta (ceny paliwa) - jako bezrobotny menel z nadmiarem czasu to nie narzekałem ale generalnie transport publiczny nie jest dla kogoś kto ma rigcz oraz szacunek do własnego czasu xD


@SzubiDubiDu: Zależy kiedy i
  • Odpowiedz
  • 346
odkryłem, że w moim mieście jest "smart" radar połączony z sygnalizacją na przejściu dla pieszych więc jak w odpowiednym momencie dodam gazu to zdążę przeskoczyc na zielonym ale inni za mną zostaną zatrzymani przez "karne" czerwone trwające 10 sekund


co #!$%@???????


@pyszniarz: radar połączony ze światłami - jego celem jest zatrzymać cię na czerwonym za karę gdy jedziesz za szybko. W praktyce jest źle ustawiony i jesteś w stanie przeskoczyć
  • Odpowiedz
@pyszniarz: tak, takie #!$%@? radaro światła co ci ustawiają czerwone tuż przed nosem jak zmierzą ze jedziesz 55km/h zamiast 50km/h albo tak robi ktoś na sąsiednim pasie

Na wlocie do Jeleniej Góry taki jest, gówno wstrzymuje ruch w ciągu 2 sekund mimo że przejście dla.pieszych którego strzeze ma przycisk i ktokolwiek z niego korzysta raz na ruski rok
  • Odpowiedz
@pyszniarz No jedziesz za szybko i dostajesz czerwone. Sporo jest takich rzeczy, ale niektóre są chamsko ustawione. Znam parę wiosek gdzie nawet jadąc 50 na 50 dostaniesz karne XD ale jak 40 to nie.

Możesz zwrócić uwagę czy ruch poprzeczny lub przejście dla pieszych ma zielone, co jest #!$%@? że nawet wtedy oni nie mają zielonego, nie zawsze ale często. Więc jak ty masz czerwone a piesi ani poprzeczny ruch nie
  • Odpowiedz
  • 976
jeżeli weźmiesz kartonową tulejkę po papierze WC i włożysz ją w drugą to możesz to zrobić 11 razy, potem karton jest za gruby aby upchać ich więcej


@SzubiDubiDu:

Dziękujemy za Twoje poświęcenie.

F
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: co to za neet na 3 miesiące? Do tego z aktywnym poszukiwaniem pracy, co się z neetem kłóci?
Ale tak, jak ja sobie zrobiłem przerwę pomiędzy pracami kilkumiesięczną, to dni się bardzo szybko zaczęły w jeden ciąg zlewać.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ze zbiorkomem to zależy, bo bywają przypadki, szczególnie przy kolei i sensownie zrobionych tramwajach, że podróż nimi jest znacznie, znacznie szybsza niż autami, bo zwyczajnie mniej stają.
Do takiej Warszawy to ja w ogóle autem się już nigdy nie wybieram, nie ma sensu. Lepiej sobie elegancko pociągiem wjechać w interesującą nas okolicę i potem na miejscu taksówka.
  • Odpowiedz
odkryłem, że w moim mieście jest "smart" radar połączony z sygnalizacją na przejściu dla pieszych więc jak w odpowiednym momencie dodam gazu to zdążę przeskoczyc na zielonym ale inni za mną zostaną zatrzymani przez "karne" czerwone trwające 10 sekund


@SzubiDubiDu: to serio jest zwiazane z predkoscia? jest u mnie w okolicy kilka takich swiatel i ile bys nie jechal to zapali sie czerwone na #!$%@? 5 sekund. nie wiem czemu
  • Odpowiedz
3 miesiące to chyba niedługo?
A ze zbiorkomu to ja korzystam nawet jak jestem zatrudniony. Chociaż głównie rower. Auta nie mam na szczęście.
  • Odpowiedz